Pomysł

Ostatnio dopadł mnie szalony pomysł :D. Otóż chciałbym założyć jak gdyby grupę programistów, grafików, webmasterów etc. która zajęła by się robieniem gierek :D.

Fajnie.I co zamierzasz robić dalej??

pewnie napisac grę i udostępnić ją w necie :wink:

umiescilibyśmy ją na stronce albo postarali się ją jakoś wydać 8)

Jak masz już takie ambitne plany to wykorzystaj to:

“Mam świetny pomysł na grę. Czegoś takiego jeszcze nie było. Chodzi mianowicie o cRPG, który przedstawiałby karierę księdza. Piękna sprawa te wszystkie mszy, kolędy (wizyty duszpasterskie) i co najważniejsze, spowiedzi, że już o zbieraniu kasy na tacę nie wspomnę. Pomyślcie, co by było, gdybyście mogli spowiadającemu zadawać pokutę. A do tego jeszcze droga rozwoju kariery od ministranta do papieża!”

Nie jest to mój pomysł (chociaż bardzo bym chciała :P). Wkleiłam to tu za pozwoleniem stwórcy tego pomysłu, czyli Lee z FilmWebu.

XXXXXX

Pomyślnego tworzenia :smiley:


As.

No wszystko fajnie a teraz powiedz co umiesz… :stuck_out_tongue:

Więc pytasz co umię ? programowania sie uczylem ale mi zbrzydło , inwencji na grafika nie mam , w HTML albo w PHP to nawet naglowka nie zrobie ale za to mam dobre pomysły :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 27.10.2005 (Czw) 20:47

W sumie na początek twórczosci moglibyśmy ten pomysł zrealizować i zrobic jakąś śmieszną gierke :smiley:

Złączono Posta : 27.10.2005 (Czw) 20:48

Co wy o tym myślicie?

Szalony jesteś :smiley:

Może w takim razie napiszesz na kartce pomysł na gre, umieścisz ją na serwerze i wszyscy będa się cieszyli.Prosze cię tylko oto aby głównym bohaterem był np. “Człowiek -drewno”,“Rasialdo”,“Boazeria”,“Forest” itd. :wink:

Czemu akurat człowiek drewno ? :smiley:

Bardzo lubie tego gościa a w dodatku to niezły chwyt marketingowy(Rasiak jest ostatnio bardzo znany)

To lepiej zbieraj kasę i korzystaj z gier zakupionych w sklepie, bo dobrymi chęciami to drogę do piekła wybrukowano :stuck_out_tongue:

Każdy jakoś zaczynał :P. A po za tym gdyby ludzie ciągle słuchali takich jak ty to kto wie czy dzis były by komputery :smiley:

:glupek2: :glupek2: :glupek2:

Witamy na forum domorsłego Billa Gatesa.

W takim układzie zmieniam zdanie zbieraj na bilet do USA i tam rozpoczynaj karierę :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:arrow: Na Luzie

Jeżeli z poważnego pomysłu chcesz zrobić śmieszną gierkę :x

Na razie chcesz skorzystać z cudzego

Przecież już sam sie oceniłeś

Robienie gry to nie jest pisanie kalkulatora, nawet niezdajesz se sprawy ile to roboty, do tego sam nic nie umies ztylko wyskakujesz z nierealnym pomysłem. :?

Noo to kuba-000 może załatwi wszystko co potrzeba i zaczynamy :zdrowie:

Kuba, mi się wydaje, że najlepiej zaczynać od prostych rzeczy - może jakaś nieskomplikowana gierka. Przcież za windowsowego “sapera” też ktoś dostał kaskę pewno :smiley:

A jeszcze lepiej jakiś prosty program użytkowy na początek, który miałby mało linii kodu. Nie znam się na tym, ale takie moje skromne zdanie.

Postanowiłem nie siedzieć z założonymi rękami i zacząć pomagać w tworzeniu gry.Myśle że najlepiej zrobić gre w grafice dwuwymiarowej, najlepiej żeby była to gra akcji.Narazie stworzyłem bohatera.

Oto i on:

BOHATER

zabrakło bohaterki

oto ona :smiley:

No i w ten sposób mamy już obsade załatwioną.Co teraz kubo-000 potrzebujesz?