Ponad 100 pomysłów na prezent

Cześć,

Idealny prezent na komunię z rabatem do -700 zł


Kod rabatowy: komunia

Promocja obowiązuje wyłącznie do 06.05.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami.
Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Jesteście pewni że to są odpowiednie prezenty na komunię?

Oczywiście (sarkazm). W dzisiejszych czasach to norma, że jak rodzic nie ma czasu to da dziecku elektronikę by się nią zajęło.

No tak, bo sklep z elektroniką specjalnie na komunię się przebranżowi i będzie sprzedawał encyklopedie.

Ktoś jeszcze kupuje papierowe encyklopedie? :wink:

Marudzisz, kto powiedział że zakupy muszą być koniecznie na prezent komunijny?
Na jakiej podstawie to stwierdzisz? Zaświadczenie od proboszcza?
Ja z chęcią przygarnę Kindla po atrakcyjnej cenie :slight_smile:

Czemu tak prosto myślisz ?
Chodzi o asortyment - w większości telefony, gry i komputery dość mocno ogłupiające młodzież w tym wieku i poczuciu że komunia w dzisiejszych czasach MUSI wiązać się z drogimi akcesoriami. Gdyby X-kom podeszło do tematu w sposób adekwatny i mniej pretensjonalny marketingowo, to by dali zniżkę na więcej hulajnóg, aparatów czy innych urządzeń do korzystania na dworze :slight_smile:

To też jest “proste” myślenie, x-kom wystawia na promocje to, co chce sprzedać, to co przyniesie zysk, to co zalega w magazynach itp. Xkom to firma jak każda inna, przede wszystkim chodzi o zysk. Rozumiem Twoje podejście, ale rozumiem też ich punkt widzenia. Poza tym wszystko leży po stronie rodziców, przecież nikt nie każe kupować telefonu, jak będą chcieli kupić hulajnogę to kupią, jak nie w xkomie to gdzie indziej.

a tak jakoś tym sie zasugerowałem. Chyba błędnie.

1 polubienie

Czemu tak prosto myślisz ?

Bo nie da się krzywo / niewyraźnie.

hehe ja byłem oddać makulaturę to w skupie było kupa encyklopedii xD

Uważamy jednak że każdy znajdzie coś dla siebie :slight_smile:

2 polubienia