Ponowna aktywacja Windows

Witam.

Mam taki problem.

Miesiąc temu dokonałem aktywacji swojego Windows. Następnie wczoraj trochę sie Vista popsuła to

przywróciłem obraz partycji ale Vista na tym obrazie nie była aktywowana no i jeszcze z 3 partycji

zrobiłem dwie i teraz nie mogę tego Windowsa aktywować. Zostaje mi tylko zadzwonić.

jest jeszcze jakieś inne wyjście?

Jak to sie nieche aktywować? Jest jakiś błąd czy coś?

A swoją drogą próbowałeś zarejestrować poprzez “Zmień klucz produktu” ?

Najprościej będzie w twoim przypadku zadzwonić i aktywować go (swoją drogą na przyszłość zrób obraz parycji po aktywacji będziesz miał mniej problemów )

No właśnie jak go aktywuje to jeszcze raz zrobię obraz partycji.

A więc miesiąc temu było tak że gdy instalowałem Windows to wpisałem klucz z naklejki na laptopie. Po zainstalowaniu jak chciałem aktywować to gdy otworzyłem okno aktywacyjne to od razu miałem że klucz produktu jest niewłaściwy - dałem opcję zmień i wpisałem jeszcze raz klucz z nalepki - Windows się aktywował. Tym razem sytuacja się powtórzyła. Ale jak się aktywuje, pasek postępu idzie i dostaję po chwili info że klucz jest nie prawidłowy na potrzeby aktywacji.

A w sieci jest sporo takich automatycznych aktywatorów - czy mogę go użyć że w razie później jakiej kolwiek kontroli żeby nie było że mam jakiś lewy system.

20 minut później

Temat do zamknięcia. Zadzwoniłem i aktywowałem telefonicznie.