Ponowna reinstalacja Androida w Samsung J3 2016

Witam

Mam spory problem ze swoim telefonem. Od pewnego czasu obojętnie w jakiej przeglądarce, podczas przeglądania internetu wyskakują reklamy. Jedna informacja była o treści androidscan.tech: masz 7 wirusów w systemie android.
Innym razem przekierowuje mnie na jakąs stronę i chce odtworzyć jakiś film.

Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomaga. Wyjąłem nawet kartę pamięci ale nic to nie zmienia. Chyba coś porządnie wżarło mi się w Androida.

Telefon ma kilka miesięcy. Czy serwiś wykonuje takie usługi w ramach gwarancji? Jeżeli nie to jakie są koszta?

Czy w domowych warunkach jestem w stanie ponownie zainstalować mu soft?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Włącz myślenie i wrzuć sobie jakiś porządny adblocker.

Musisz pobrać program Odin i rom do swojego modelu.Tu masz opis i instrukcję instalacji rom-u:http://forum.android.com.pl/topic/308936-j3-sm-j320f-j320fxxs0aqa1-xeo-06022017/#comment-5013321. Przed instalacją rom-u musisz jeszcze zainstalować sterowniki.

Dzieki za odpowiedz. Czy zamiast programu odin moge uzyc samsungowego kies-a? Chodzi glownie o to ze telefon jest na gwarancji i wole pozostac przy fabrycznym sofcie. I kies wydaje sie bezpieczniejszy dla osob takich jak ja czyli poczatkujacych

Odin to oprogramowanie, jakiego używają w serwisach Samsunga, nie ma nic bezpieczniejszego. Używając Odina i oficjalnego romu pobranego np. z sammobile.com nie tracisz gwarancji. Zrób wszystko zgodnie z instrukcją, a będzie dobrze.

Serdeczne dzieki za pomoc. Kies i ponowne wgranie softu pomoglo. Kies jest po prostu tak prosty ze nie mozna tam nic zepsuc. Jak sie troche ogarne to w razie potrzeby odin pojdzie w ruch. Problem minal. Zadne okna z reklamami juz nie wyskakuja.

Gwarancji w UE i tak nie traci, co by nie robił programowo.

Oj można, można namieszać. Uwierz.
Mogłeś także fonika przywrócić do stanu fabrycznego, na jedno by wyszło.
A teraz sobie wrzuć porządnego blokera reklam, żebyś nie miał problemów w przyszłości. :slight_smile:

Gdybys czytala ze zrozumieniem to wiedzialabys ze robilem ustawienia fabryczne. Nawet karte sd formatowalem. A blokowanie reklam mialem i mam wlaczone. W moim przypadku pomoglo dopiero ponowne wgranie softu.

Jescze raz dzieki kolegom z gory za konkretne i sensowne odpowiedzi.

Źle napisałam… chodziło mi o reset sprzętowy do stanu fabrycznego. Bo to jest różnica.
No to widać, że masz kulawe blokowanie, skoro coś takiego przepuściło.