Poprawa wydajności Win7 i Klasyfikacja pada

Siema, chciałem poruszyc 2 rzeczy,

Co zrobic z Winem 7 aby przyśpieszyć pracę? :wink:

Tu na forum znalazłem taki dużyyy poradnik do XP, ale nie na Win7, mógłby ktoś coś napisać o tym?

Szukałem na stronach różnych, zrobiłem, to co trzeba… :slight_smile:

2.Klasyfikacja Windows7, Chiałem sobie ostatnio uruchomic klasyfikację systemu, lecz…uruchomiłem ją, poszedłem do kuchni po kanapke, i nagle zacieła sie i po tym restart PC, i tak za każdym razem, jaki może być bląd? :wink:

Najprościej zainwestować w nowy sprzęt :wink:

Owszem możesz spróbować wyłączyć zbędne usługi, wyłączyć zbędne programy z autostartu etc. ale ograniczeń sprzętowych nie przeskoczysz.

Jeżeli mimo wszystko chcesz spróbować przczytaj: 25 sposobów na przyspieszenie Windows 7

Inne “cudowne” poradniki znajdziesz w Google.

Robiłem już to, czyli lipa, dobra, a problem klasyfikacji?

Masz zaktualizowany system (SP1 oraz pozostałe z Windows Update)?

Zaktualizowałeś DirectX?

Masz zainstalowane niezbędne sterowniki?

Brak sp1 mam błąd podczas instalacji…

Cześć,

posiadasz legalny system? Jeśli tak, to nie powinno być żadnego błędu podczas instalacji SP1.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

A konkretnie? Sprawdzałeś np. w Google co oznacza błąd który pojawia się podczas instalacji?

Czym chłodzisz ten procesor :?:

A tak na serio, niestety pentium D nieradzi sobie z wymagającymi grami pod windows 7, spadek wydajności w stosunku do xp potrafi sięgać kilkudziesięciu procent.

Choć sam system powinien działać płynnie, z typowymi aplikacjami też nie powinno być problemów.

Colerem, ale to inna sprawa.

System legalny, patrzyłem na Google, istnieje taki błąd lecz tylko na Viscie , więc próbowałem go naprawić, ale nic z tego…

Cześć,

strzelam że masz Pentium D 805 - nie mnoży się 2,6*2 :slight_smile:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

StylowyChłopaczek

to czytałeś

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -3175.html

Indeks wydajności

Nie, Pentium D820.

Tak, czytałem ten artykuł od Benchmarka. :wink:

Dobra, "Sprawa naprawiona ;>