Poprawianie

Czy to jakaś nowa akcja modków że kazdy błąd a nawet pisanie wyrazów bez "ó, ę, ś, ć " etc zostaje podkreslone na czerwono?

Brzydko to wygląda jak user napisze temat a tu polowa wyrazów jest na czerwono :?

czasem sie nudzą i poprawiają 8)

Ja uważam, że dobrze zrobiono wprowadzając taką opcję. W końcu forum to nie komunikator. :wink:

No moze sie wreście nauczymy pisac poprawna polsczyzną :smiley:

tylko większośc pewnie nawet nie wie dlaczego im się zmienił kolor słowa :smiley:

uważam tak samo :slight_smile:

no własnie to jest jakiś hack do forum który sam to poprawia czy moderatorzy jak nie mają co robic to edytują posty userów :?

Ja też uważam, że dobrze zrobili :lol: :lol:

No ja jestem dysgrafem a nauczylem sie juz dzieki temu paru regulek jak dla mnie bardzo dobry pomysl :slight_smile:

wakacje są - dla rozrywki poprawiają :smiley:

Pozostałbym jednak przy zaznaczaniu pojedynczych liter, nie całych wyrazów, bo faktycznie fatalnie to się czyta (fatalnie podwójnie).

A no i oczywiście… Jak już kolorujemy, to jednak poprawiony błąd, a nie jeszcze afiszujemy byki… jak bedzie pokolorowane, to i tak będzie wiadomo dlaczego. Zostawianie błędu moim zdanie do paranoja.

To pisz ładnie, a wtedy nie będzie brzydko.

:spoko:

Chodzi o to, by użytkownik sam to zauważył, pomyślał nad tym i się poprawił. :?

90% użytkowników to ma to w pupie moim zdaniem.

Ale jescze jest to 10% które może nie ma tego w pupie :smiley:

haha święte słowa.

A, że ktoś będzie chciał tak pisać to będzie nawet jak każde słowo będzie czerwone :slight_smile:

Ale niestety musi się wtenczas liczyć z tym:

No to wtedy się zacznie pisanie: A dlaczego mój post został usunięty?

A wg mnie pomysł z poprawianiem jest :ok: =D>

I to bylby dobry pomysl. Trzeba wkoncu nauczyc narod pisac poprawnie w jezyku ojczystym :smiley:

DziaDu, ale to już jest w regulaminie pkt. 4.7 :smiley: :smiley:

DziaDu to może zaczniesz od Siebie ??

sory, ale w tym kraju używa się polskich znaków