Poprawki do win xp

czy jak mam zaistalowane poprawki z AutoPatcher-lipcowe i sciaglem sobie Auto Patcher z sierpnia i tam są nowsze poprawdkik to czy sie zaleca je zainstalowac??

Tak te poprawki które są to sie na siebie nałożą, a nowe zainstalują.

zaleca się instalowanie poprawek ale z windows update :slight_smile:

z autopatcherem różne żeczy się działy już

również nie zalecam, a wręcz odradzam korzystanie z Auto-Patchera, dzieją się później z systemem dziwne rzeczy

Ja mam AutoPatcher i nie mam żadnych problemów.

przejrzyj forum, to przekonasz się że jesteś jednym z wyjątków, który nie ma problemów

ale mimo wszystko gratulacje, bo jest wiele osób, którym Auto-Patcher spowodował wiele problemów i szkód

odradzam korzystanie! !!

Cos ostatnio te lipne auto pathy zrobiły się popularne.

Zapewne wiemy dlaczego. :?

autopatcher nagrywa sie na czysty system a nie na tym co masz juz jakies patchy czy sp1, sp2

jest on glownie robiony dla ludzi bez netu

AutoPatcher jest dobry. Wystarczy zobaczyć opinie http://amnezja.org/modules.php?name=News&file=article&sid=5468. Ja zainstalowałem i nie mam żadnych problemów. Po co ściągać godzinami poprawki z windowsupdate jak można od razu zainstalować je za pomocą AutoPatchera. Jeżeli sypie się wam system to sądzę, że używacie dodatków “podkręcających system”. Przeczytajcie sobie opis.

jakimi godzinami ?? :roll:

a co autopatcher sam się ściagnie i zainstaluje ?? :roll:

auto patcher to najlepszy sposób na wszystkie aktualizacje ale dla pirata, bo z windows update się nie ściagnie wszystkiego :wink:

Jak masz wolne łącze to może to tak długo trwać.

Sam się nie ściągnie, ale jeżeli formatujesz kilka razy dysk i instalujesz Windowsa to po co ściągać poprawki z windowsupdate za każdym razem, jak można ściągnąć raz cały pakiet poprawek, nagrać na płytę i nie czekać tak długo na ściągnięcie poprawek? Dobrze, że są takie poprawki. Jak nie chcesz to nie korzystaj z nich. Ja nie mam problemów i ciesze się, że takie poprawki istnieją.

heh widze że nic niekumasz, jak ściagasz poprawki z windows update także je możesz nagrac na płytke żeby nie tracic czasu na ich ponowne sciaganie :roll:

zresztą jak masz legala to microsoft wysle ci do domu wszystkie najnowsze poprawki na cd :wink:

Tylko w AutoPatcherze wszystko automatycznie się instaluje. Nie muszę instalować każdej poprawki osobno.

Tak, ale jak Microsoft wyśle poprawki to nie wiadomo czy wyjdą już kolejne :stuck_out_tongue: AutoPatcher jest regularnie aktualizowany i nie muszę czekać na wysyłkę poprawek :smiley:

Jeśli zamówisz poprawki na cd z microsoftu to tez jednym kliknieciem automatycznie sie instalują :wink: :wink: