Poprawki w Operze

Co waszym zdaniem powinni poprawić w Operze. Moim zoptymalizowac kod by mniej żarł, ulepszyli wyłączanie reklam flash bo teraz ani rusz ich wyłączyć, strony takie jak icoke.pl lepiej działały i się wczytywały.

NO wyłączenie reklam to jest niemożliwością, ale czasami pomaga odświeżenie strony. A takto to w miare fajne

I właśnie to zrobili, teraz jest lepsza blokada flash, w którymś poście było pisane jak blokować reklamy.

Zapomniałem napisać co mogli by poprawić.

Najlepiej dobre spolszczenie po linuksem, bo to aktualne jest do :dupa:

Odnośniki do GG oraz E-MAIL

Problemy z zamykaniem reklam FLASH

Czasem linki bez powodu nie działają (nie moge w nie kliknąć)

Nie moge czasami kopiować tekstu na stronach WWW

P.S. możesz coś bliżej na ten temat powiedzieć ??

dodac wtyczki jak w ff oraz aktualizacje do nowszej wersji bez potrzeby ściągania całej Opery.

Czego ?. RAM-u ?. Z tego co ja zauważyłem występuje to tylko w przypadku używania niektórych widżetów. Z tym, że miało to miejsce u mnie w 9 beta 2 . W 9.0 jeszcze się tym nie bawiłem.

Problem powstał z jakiś względów bezpieczeństwa, które w chwili wyjścia 9 nie zostały rozwiązane. Oczywiście zwykłego użytkownika mało to obchodzi. Ma działać i tyle. I może tak będzie w 9.01. Dopisz_swój_głos.

Nie oglądam tego w ogóle, chyba bym czegoś dostał :mrgreen: jakbym miał się cackać z jakimiś reklamkami i ich krzyżykami. Nawet zamykającymi się.

Nie wiem czy to działa jeszcze w 9-ce ale w 8 działało - Zabij.

A nie sądzisz, że to autor strony powinien o tym pomyśleć ?. Mi się akurat ładnie ładuje i działa, zero problemów. Ale co mają powiedzieć Ci, którzy posiadają najtańszego neta z “telekompromitacji” ?. O modemowcach już nie wspomnę.

co do zamykania reklam flash:

http://fpdownload.macromedia.com/get/fl … 9_beta.exe

zaintalujcie to, a problem zniknie. a następnym razem radzę przeszukać forum…

Opera 9 wiecej żre ram-u. Jak miałem 8.54 i wyłączyłem było ok a teraz jak wyłącze to musze czekać bo proces opera jeszcze jest.

icoke.pl też mi wchodzi ale nieraz muszę odświeżyć żeby wszedła strona

Nie korzystam z tp mam internet bezprzewodowy

U siebie nie zauważyłem ale czytałem, że u innych ma to miejsce. Miejmy nadzieję, że to niedługo poprawią :slight_smile: .

Jest już Flash 9 (nie beta)

Mogliby bardziej rozbudować menadżera do ściągania plików bo jest bardzo ubogi.