Poprawna aktualizacja Windows 7 do 8.1. Kiedy robić?

Witam.

Najlepiej jest wybrać opcję ISO i walnąć czystą instalację. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić, to najpierw instalujesz system, a potem sterowniki (na odwrót to trochę mało sensu ma :P)

Kiedy to zrobić?

Po instalacji potrzebnych sterowników? NIE

Po zaktualizowaniu win7? NIE

A może mogę jakoś mając płytkę z win8.1 wpisać klucz i zainstalować? NIE MOŻESZ TEGO ZROBIĆ DLATEGO ŻE JEST TO TYLKO AKTUALIZACJA

 

Kiedy to zrobić?

ZARAZ PO PIERWSZYM URUCHOMIENIU KOMPUTERA PO INSTALACJI WIN 7

 

Swoją drogą nie lepiej poczekać na windowsa 10 , dwa miesiące niż babrać się z win 8 , za darmo będziesz miał aktualizację trzeba tylko ściągniąć 3GB powinieneś już mieć komunikat na pasku.

 

A to co masz sprzedaj za 69zł za tyle za ile kupiłeś , jeszcze na tym zarobisz.

 

Takie aktualizacje zawsze śmiecą system.

O i takie odpowiedzi lubię :slight_smile: Zastanawiałem się właśnie nad czekaniem na win10 i chyba pomęczę się na tym systemie co mam :wink:

Najprawdopodobniej da się ponownie aktywować ten system , ale nie wiem czy będzie to zgodne z licencją. Zależy co tam masz napisane o na tym ale jak jest klucz to przypomina to box ową wersję.Ale może to być też oem owa wersja że jak raz aktywujesz windowsa na danym sprzęcie to już amen.Raczej możesz odsprzedać.

Możesz śmiało zrobić instalację na czysto

Obraz ściągasz stąd: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/create-reset-refresh-media

Od siebie polecam instalację z pendraka, jest po prostu szybsza.

Podczas instalacji podajesz klucz, który dostałeś na maila.

Tyle.