Poprawnie zainstalowany Wordpress i nie działa

poprawnie zainstalowałem wp na http://www.bambo.cba.pl moge się zalogować dodawać arty itp czyli fcała administracja lecz strona się nie wyświetla o co chodzi?gdzieś trzeba coś ustawić?

tam nic nie ma;/

a ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy to że giertych był ministrem edukacji tak na iebie rzutuje. przecież napisałem że panel logowania wszystko jest moge pisac arty dodawać luecz chyba coś jest nie tak ustawione i nic się nie wyświetla na stronie głównej

Stary… tam masz stronę startowa cba.pl. Nie życzę sobie gówniarzu, byś mnie mnie obrażał. Naucz się pisać poprawnie w języku polskim bo jak widać Giertych nie pomógł Ci w edukacji. Pamiętaj też, że ie ma już amnestii maturalnej. A język polski i bezbłędne wysławianie się w naszym kraju jest jak najbardziej przydatne. Jak mam Ci pomóc skoro na serwerze nie ma skryptu bloga??

Matko kochana, świat cofa się w rozwoju!

chłopie wpisz sobie bambo.cba.pl/wp-login.php czyli aby zalogować się do wp i tam wszystko jest zainstalowane skoro jest pole logowanie jak jesteś zainteresowany pomocą to podam ci hasło i możesz zobaczyć

nadpisz jeszcze raz plik index.php / wp-index.php