Poprawność HTML'u

Od paru miesięcy staram się zrobić stronę prywatną o Britney Spears. Mam już gotowy layout jednak działa on prawidłowo pod IE a na Operze i Firefoxie wszystko się sypie. Pewnie kod mam źle napisany ale nie potrafię go przerobić. Jeśli ktoś mógłby mi pokazać jak go poprawić byłbym bardzo wdzięczny. Zależy mi na czasie ponieważ chciałem już otworzyć tą stronę. Adres strony: http://b-spears.private.pl/a.php

Oto kod:

Polska strona o Britney Spears -|B-Spears.private.pl

| new_01.gif | new_02.gif | new_03.gif | new_04.gif | new_05.gif | new_06.gif |
| new_07.gif | new_08.gif | new_09.gif | new_10.gif | new_11.gif |
| new_12.gif | new_13.gif | new_14.gif | new_15.gif | new_16.gif | new_17.gif |
| new_18.gif |
| new_19.gif | new_20.gif | new_21.gif | new_22.gif | new_23.gif |
| new_24.gif |
| new_25.gif | new_26.gif | new_27.gif | new_28.gif |
| new_29.gif |
| new_30.gif |
| new_31.gif |
| new_32.gif |
| new_33.gif |
| new_34.gif |
| new_35.gif |
| new_36.gif | new_37.gif | new_38.gif |
| spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif | spacer.gif |
W itamy na polskiej stronie poświęconej Britney Spears. Znajdziesz tu wiadomości z życia Britney, zdjęcia oraz wiele innych plików multimedialnych. Życzymy spokojnego oraz przyjemnego przeglądania witryny.

URL : B-Spears Name : B-Spears.private.pl** Online : Wejścia : Data powstania : XX.02.2007 Webmasterzy : -** Łukasz, Iza, Marcin

?PHP include(“cutenews/show_news.php”); ?

Strona Główna
Wszystko o Britney
Pliki Multimedialne
Teksty Piosenek
Galleria Zdjęć Britney
Informacje o stronie [/code]

Deklaracji typu dokumentu (DOCTYPE) nie ma.

Nie tylko tego… tutaj w ogóle nie ma ani ładu, ani składu…

Zgadzam się w 100%. Kod wygląda na wygenerowany, dlatego jest taka ‘kaszanka’ i nie działa jak powinien.

Gdyby kod napisać z głową to o 50%-70% kodu mniej by było :wink: