Poproszę o sugestie dotyczące wyboru telefonu


(scripter) #1

Witam Was

Mam do Was prośbę. W związku z kończącą mi się umową w Plus GSM, chciałbym wymienić telefon z racji przedłużania umowy.

Zależy mi głównie na najwyższej jakości rozmów. Nie przepadam za dotykowymi wyświetlaczami lecz w ostateczności i na taki jestem przygotowany.

Oferta Plusa nie jest bogata mimo tego z listy oferowanych telefonów wybrałem te:

  1. BlackBerry Curve 8520

  2. HTC Smart

  3. Sony Ericsson Hazel

  4. Sony Ericsson Zylo

  5. Sony Ericsson X10 Mini Pro

Dziękuję za wszelki sugestie


(system) #2

Ja się wypowiem co do BlackBerry...najlepiej dokupić do tego usługę BIS ale bez tego da się też żyć. Ja posiadałem 8120 i 9500 i w żadnym nie mialem BISu i sobie poradziłem.. :slight_smile: Dosyć długo bateria trzyma w tym modelu 3 dni śmiało powinien wytrzymać ...co do klawiatury..cóż...no jak dla mnie modele z serii Curve mają zdecydowanie mniejszą klawiaturę od serii Bold :(... Co do jakości rozmów oczywiście nie ma żadnych zastrzeżeń jak z każdym BB. Jakość rozmów na bardzo wysokim poziomie. Z wad to niestety nie otrzyma on aktualizacji do OS 6... choć aplikacje na OS 5 będą jeszcze długo tworzone więc nie ma co się martwić. Jeżeli chodzi o głośnik..To jednak to nie to samo co w modelu 9000 (tam mamy głośniki stereo..) tutaj ta muzyka z głośnika jest naprawde przeciętna..Na słuchawkach oczywiście OK..


(scripter) #3

Dzięki za odpowiedź

Z BlackBerry to właśnie mam tylko do wyboru powyższy model.

Piszesz, że bateria trzyma 3 dni?? Toż to tragedia! Mój 2-letni Sony Ericsson W890i trzyma 1,5 tygodnia. Używam telefonu przede wszystkim do rozmów a także do wysyłania emaili i sms'ów więc ergonomiczna klawiatura byłaby dobrym rozwiązaniem (piszesz, że Curve mają małe klawisze...). Żadnych odtwarzaczy muzycznych czy video. Żadnego nagrywania obrazu, robienia zdjęć czy grania w gry. Telefon ma być funkcjonalny a nie efektowny.

Czekam na dalsze sugestie


(system) #4

Zapomnij że którykolwiek z tych wymienionych tutaj wytrzyma więcej niż 3 dni...teraz dla większości telefonów 3 dni to max...


(Pbinek) #5

Polecałbym 1, lub 2 opcję.

Ja na Sonych strasznie się zawiodłem.