Poproszę o sugestie dotyczące wyboru telefonu

Witam Was

Mam do Was prośbę. W związku z kończącą mi się umową w Plus GSM, chciałbym wymienić telefon z racji przedłużania umowy.

Zależy mi głównie na najwyższej jakości rozmów. Nie przepadam za dotykowymi wyświetlaczami lecz w ostateczności i na taki jestem przygotowany.

Oferta Plusa nie jest bogata mimo tego z listy oferowanych telefonów wybrałem te:

  1. BlackBerry Curve 8520

  2. HTC Smart

  3. Sony Ericsson Hazel

  4. Sony Ericsson Zylo

  5. Sony Ericsson X10 Mini Pro

Dziękuję za wszelki sugestie

Ja się wypowiem co do BlackBerry…najlepiej dokupić do tego usługę BIS ale bez tego da się też żyć. Ja posiadałem 8120 i 9500 i w żadnym nie mialem BISu i sobie poradziłem… :slight_smile: Dosyć długo bateria trzyma w tym modelu 3 dni śmiało powinien wytrzymać …co do klawiatury…cóż…no jak dla mnie modele z serii Curve mają zdecydowanie mniejszą klawiaturę od serii Bold :(… Co do jakości rozmów oczywiście nie ma żadnych zastrzeżeń jak z każdym BB. Jakość rozmów na bardzo wysokim poziomie. Z wad to niestety nie otrzyma on aktualizacji do OS 6… choć aplikacje na OS 5 będą jeszcze długo tworzone więc nie ma co się martwić. Jeżeli chodzi o głośnik…To jednak to nie to samo co w modelu 9000 (tam mamy głośniki stereo…) tutaj ta muzyka z głośnika jest naprawde przeciętna…Na słuchawkach oczywiście OK…

Dzięki za odpowiedź

Z BlackBerry to właśnie mam tylko do wyboru powyższy model.

Piszesz, że bateria trzyma 3 dni?? Toż to tragedia! Mój 2-letni Sony Ericsson W890i trzyma 1,5 tygodnia. Używam telefonu przede wszystkim do rozmów a także do wysyłania emaili i sms’ów więc ergonomiczna klawiatura byłaby dobrym rozwiązaniem (piszesz, że Curve mają małe klawisze…). Żadnych odtwarzaczy muzycznych czy video. Żadnego nagrywania obrazu, robienia zdjęć czy grania w gry. Telefon ma być funkcjonalny a nie efektowny.

Czekam na dalsze sugestie

Zapomnij że którykolwiek z tych wymienionych tutaj wytrzyma więcej niż 3 dni…teraz dla większości telefonów 3 dni to max…

Polecałbym 1, lub 2 opcję.

Ja na Sonych strasznie się zawiodłem.