Popularne strony nie mogą się otworzyć

Witam, mam dość dziwny problem i nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić. Opiszę sprawę od początku.

Wczoraj wchodząc na portal www.gazeta.pl nie mogłam otworzyć większości artykułów (po prostu pusta karta), tylko wybrane (np. te dotyczące siatkarzy). Oprócz tego w ogóle nie otwierała mi się strona www.rp.pl (jedynie logo) czy strony blogów m.in. http://obserwatorlaicki.wordpress.com. Używam najnowszej wersji Firefoxa. Inne strony natomiast nie ładowały się do końca (na karcie przeglądarki przez cały okres znajdowała się ‘ikonka’ ładowania).

Dziś natomiast strona http://www.gazeta.pl nie otwiera mi się w ogóle, z http://www.rp.pl to samo co wczoraj. Co powinnam robić? Czy ktoś z Was miał podobny przypadek?

Korzystam z routera, posiadam komputer PC oraz laptop, sytuacja na obu sprzętach jest taka sama co dziwi mnie jeszcze bardziej.

Z góry dziękuję za odzew.

Sprawdź czy problem występuję na innych przeglądarkach np IE ,sprawdź też np na Opera

Na laptopie używam Firefoxa , na PC Opery - dokładnie ten sam problem.

Właśnie sprawdziłam IE - strony, które podałam także i tam się nie otwierają.

W ustawieniach routera spróbuj zmiany adresu serwera DNS :

Google

Pref 8.8.8.8

Alt 8.8.4.4

OpenDns

Pref 208.67.222.222

Alt 208.67.220.220

Po tym w wierszu polecenia wpisz komendę

ipconfig /flushdns

enter następnie

ipconfig /registerdns

enter.

Niestety działania te nie przyniosły efektu… Sprawdziłam komputer pod względem obecności wirusów (były 3, wszystkie już usunięte), próbowałam zmienić coś w konfiguracji routera ale problem pozostał.

Ktokolwiek ma jakieś inne pomysły? :frowning:

Jeżeli były 3 ,może być ich więcej.1.Wykonaj aktualizację i pełny skan http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html ,co znajdzie usuń + dołącz log z usuwania.2.Oraz zrób logi OTL,ustaw tak http://wstaw.org/m/2010/09/10/OTL.png ,kliknij Skanuj, zawartość wynikowych logów > Extras i Otl < skopiuj i wklej na http://www.wklej.org tu linki.

A spróbuj wejść przez proxy na którąś ze stron ,daje to jakiś efekt ?