[porada] konto w banku

“Link możesz wkleić do tego rankingu ?”

  • To było na www.money.pl z tego co pamiętam, ale dość dawno, więc nie wiem gdzie to jest teraz, nawet tego nie robiłem z mojego komputera.

“karty kodów jednorazowych lub kodu wysyłanego na wcześniej ustalony nr. telefonu komórkowego .”

  • To jest obowiązkowe… Bank to nie OGame, że można wysyłać surowcę transporterami. Czytałem o takich bankach co wysyłają te kody na e-mail, który jest łatwy do zhakowania… Pekao24 ma inny sposób logowania, nie wpisuje się na klawiaturze, tylko wybiera się cyfry myszką, a przy haśle, nie podaje się całego hasła. W innych bankach raczej to nie występuję. Rozmawiałem tez z dyrektorem tego banku i powiedział mi, że jest zabezpieczany specjalnym coś tam blabla :smiley: . Ale wiadomo, że dyrektor będzie starał się szaponować swoim bankiem… Jednakże, nie wyssał by sobie tej informacji z palca.

Wiedziałem ,że tak napiszesz.

Nazwy tych banków podaj. Pewnie też nie pamiętasz ? A co do zatwierdzania przelewów kodem wysyłanym na komórkę to w Pekao SA także istnieje taka możliwość ,nie mam tam konta ,ale to sprawdziłem .

Występuje np. w ING .

Występuje też w BPH ( oczywiście przyczepisz się że to do pewnego czasu ta sama grupa kapitałowa co PEKAO więc i “zabezpieczenie” podobne jednak już po fuzji i przejęciu BPH przez GE system został, GE póki co chyba takowego nie posiada )

co do reszty twojej wypowiedzi… zmów paciorek i spać bo rano trzeba wstać do przedszkola.

ja mam konto eKonto i sobie chwale, do tego konto oszczędnościowe emax plus, polecam http://mbankkonto.blogspot.com

“oczywiście przyczepisz się”

… O_o no comment, piszecie jakbyście mieli konta w gorszych bankach i nie mogli zmienić :x