[porada] konto w banku

jakie konto oplaca sie zalozyc?

tanie w utrzymaniu, karta platnicza ktora dziala na wiekszosci bankomatow …

mozliwosc kupowania/szybkie przelewy karta poza granicami polski (bill4net/steam/bookmakers)

E - Konto w mBanku. Przelewy za darmo,karta też za free. I nic nie płacisz za utrzyamnie konta. do tego jak chcesz ubezpieczenie karty 5 zł na miecha. I do tego przelewy z mbanku do mbanku są w czasie rzeczywistym więc np. na allegro to duzy plus bo kase masz od razu itp.

http://www.mbank.pl/indywidualny/rachun … index.html

Oczywiście e-konto

a czy ta karta z mbanku pozwala na kupowanie w zagranicznych sklepach ? nie chodzi mi o przelewy z konta tylko kupowanie karta kredytowa jak to jest we wszystkich itemshopach…?

Tak dostajesz Vise. Możesz też złożyć wniosek o kartę debetową. Ale to wymaga stałego dochodu.

nie mam nic do mbanku ale osobiście mam konto w ING i jestem bardzo zadowolony, po pierwsze bank mam na osiedlu więc blisko do bankomatu z którego nie biorą prowizji, 2 bardzo fajnie zrobiony internetowy bank w którym bardzo przyjemnie wykonuje się przelewy itd… jedynym minusem jest to że przelew wysłany w sobotę zostanie przyjęty do realizacji w poniedziałek bo w sob i niedz. bank jest nieczynny (nie wliczająć doładowań telefonicznych)

Ja polecam Inteligo. Jest prowadzony przez PKO BP. Karta Visa Electron lub Visa Electron z Sercem kosztuje 0,99zł miesięcznie a utrzymanie konta 4,99zł miesięcznie w przypadku gdy średnie saldo miesięczne jest poniżej 99,99zł, a gdy jest powyżej tej kwoty to 0zł miesięcznie. Przelewy na konta Intelio/PKO o każdej porze w każdy dzień są wykonywane, nawet w weekendy - do inych bankow w weekendy nie docierają jak wiadomo. Przelewy na obce rachunki niż Inteligo/PKO - 0,99zł.

Ciekawą ofertę ma też Toyota Bank.

mało ciekawa oferta, nic narazie nie przebije e-konta w mbanku.

Visa to właśnie karta debetowa.

Może pomyliło ci się z kartą kredytowa bądź wirtualną.

Zgadzam się ! :slight_smile:

Ja ze swej strony polecam logo_eurobank.jpg

Utrzymanie konta to tylko 0,99 zł./miesiąc za posiadanie karty Visa Electron (można jej nie chcieć oczywiście), a oprocentowanie oszczędności, w przypadku opcji wygodnego konta internetowego to 6,06%.

Dlatego ja co miesiąc dostaję od banku kilkadziesiąt zł. na konto za free :smiley:

No chyba nie powiecie, że to nie jest ciekawa oferta ?? 8)

e mBank-u możesz jeżeli nie masz visa tylko visa electron to możesz zamówić za chyba 15 pln kartę wirtualna do płatności via paypal itp.

Ja mam konto w mBanku izzyKONTO (od 13 lat - nie trzeba być pełnoletnim) i jestem bardzo zadowolony. Jest to tak jakby eKONTO tylko okrojone z paru rzeczy, m.inn. oprocentowania. Ale jak dojdę do 18 przerzucam ię na eKONTO. Także ja mogę też polecić konta w mBanku.

Ja polecam bardzo bank pekao SA. Ponieważ ma najlepsze zabezpieczenia ze wszystkich banków. Zupełnie inaczej wpisuje sie hasło i numer.

Wszystko jest do obejścia :slight_smile: Wcześniej czy później, ale jest.

Eee tam… Może na konto się dostanie, ale przelewu i tak za cholerę nie zrobi. Przecież do tego potrzeba kartę jednorazowych kodów, więc nici. Słuchajcie znam parę osób co mają na tym koncie dużą ilość pieniędzy i nic im nie skubnięto, a poza tym myślę, że hakerzy to też raczej się boją bo by dostali ostry wpień… za to. :x

Takie zabezpieczenia jak w Pekao SA to żadna rewelacja , większość banków internetowych w Polsce (o ile nie wszystkie) ma takie same .

“większość banków internetowych w Polsce (o ile nie wszystkie) ma takie same”

  • No jak sprawdzałem jakiś tam ranking, to Pekao24 miał najlepsze…

Link możesz wkleić do tego rankingu ?

Dokładnie chodzi o to ,że chyba wszystkie banki internetowe wymagają do zatwierdzenia przelewu kodu z karty kodów jednorazowych lub kodu wysyłanego na wcześniej ustalony nr. telefonu komórkowego .

http://m2m.konta-internetowe.pl/kontaosobiste/?gclid=CK7cmbPx85UCFQSSugodTW_HhQ

Wybieraj :slight_smile: