Porada p2p

Jeśli posiadamy program typu eMule i chcemy ściągać pliki z większą prędkościa możemy ograniczyć oddawanie plików ale jeśli w opcjach tego programu ustawimy mniejszą prędkość udostępniania zmniejszy nam sie też prędkość pobierania. Można to ominąć stosując aplikacje zewnętrzne np. Netlimiter ( http://www.netlimiter.com ). W opcjach tego programu możemy ograniczyć innym aplikacją prędkość pobierania i oddawania plików a więc możemy zmniejszyć wysył do max 1 kb/s a odbiór zostawic na normalnym poziomie.

oj nie ladnie ludzi namawiac do netlimitera bo jak wszyscy zastosuja to co bedzie? Koniec p2p :evil: :evil: :evil:

Przecież można używać tego tylko jak coś jest nam szybko potrzebne albo mamy modem

Nie ładnie. A później ludzie ciągną pliki tygodniami. Też tak chcesz być potraktowany przez innych w p2p, chyba nie!

:x

Nie dość, że kolega napisał poradę, która prawdopodobnie uderza pośrednio go samego, to jeszcze podał błędne założenie jakoby zwiększone udostepnianie plików (zwiększony limit) miało negatywny pływ na ściąganie plików. To totalna bzdura, zasłyszna zapewne od jakiegoś “żółtodzioba”.

Więc wyjaśnijmy. Uploading nie ma żadnego negatywnego wpływu na downloading, a wręcz przeciwnie. Jeśli dużo od nas ściągają, zdobywamy kredyty, dzięki czemu wyżej bedziemy klasyfikowaniu w kolejkach i szybciej sami ściągniemy pliki :!:

Nie bądz tego taki pewien :twisted: Na moim łączu to pomaga. jak ściągam coś i wysyłam to strasznie spada prędkość. Mam łącze kablowe.

To idź protestować do swojego admina. Bo tak być nie powinno.

Swoje zdanie oczywiście podtrzymuję.

A ja temat niestety zamknąć muszę, bo za dużo tutaj polemiki.