Porada przy kupnie k. graficznej

Chciałbym się spytać bardziej doświadczonych użytkowników o radę w sprawie kupna karty graficznej:

-jaki model?

-teraz czy jeszcze poczekać?

-kupować na miejscu (45 tys. osób), aukcji, sklepie internetowym?

Cechy potrzebnej karty:

-nie więcej niż za 300 zł

-do gier

-dobry model do podkręcania

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Na stronie: http://benchmark.pl/ jest sporo recenzji. Poczytaj, poszukaj, wybierz :slight_smile:

TYLKO AUKCJE :!: Nigdzie indziej nie znajdziesz karty spełniającej choć połowę Twoich wymagań za taką kwotę.

Jest szansa, że za 300 zł znajdziesz nawet GF4 4200 Ti , a już prawie na pewno GF3 500 (czy jakoś tak… :stuck_out_tongue: )

Polecam Gifors 4!!

Pierwszy raz słysze o takiej karcie :stuck_out_tongue:

Żaden Geforce…jeżeli ma to być nowa karta…to któraś z rodziny Radeonów…oczywiście koniecznie na szynie 128 bitowej…

Wymagania na karty zawsze będą w grach rosły, za 300-400zł to mozesz trafić jakiegoś GeForce 4 Titanium 4200, ale musisz mieć dużo farta, grafa dobrze się kręci :wink:

Ale radziłbym poczekać do wakacji bo nVidia wysprzedaje kart z magazynów po cenie 20% nizszej, dozbieraj kaski i moze w wakacje zapodasz se GF5700 :wink:

Teraz za 300-350zł to upolujesz GF3ti, kręcą się extra, ale do coraz to nowszych gier sie niezdadza :expressionless:

Z radków to tylko 9100 i 9500 jak trafisz ofcorse, wystrzegaj się wszystkeigo co ma dopiske SE itp.

pozdro

POPIERAM radeonki rulez (oczywiscie te lepsze :P)

hahaha Radki Radkami, ale jakoś większośc gier nowych producentów, powoduje ze bez zmiany catalistów lub omeg sie nieobejdzie :smiley:

Co nVidia to nVidia :smiley:

Też mam redeonka i wszytsko jest O.K… ale jak wcześniej wspomniałeś musi być właśnie na szynie 128 bitowej… u mnie się to sprawdza :smiley:

Czy te karty które wymieniacie będą chodzić z moją płytą (Asus P4S533-MX-EAYZ)?

Oczywiście że będą…co do problemów z nowymi grami przy Radeonach…to jakaś bzdura…na moim Radeonie 9500 Pro wszystkie chodzą jak burza…co do wydajności to żaden Geforce typu 5700 nie podskoczy…

u mnie na 9600 podobnie