Poradnik do Far Cry

Poszukuje poradnika do gry Far Cry,ponieważ mam problem z misją “Regulator”,chodzi o początek misji gdy dochodzę do zniszczonego mostu nie wiem jak przedostać się na drugą stronę,można przepłynąć tylko jak można się wydostać na drugi brzeg,w którym miejscu można wejść na brzeg,chyba że to trzeba zrobić w inny sposób. :mrgreen:

ja mam poradnik:Na płycie z oryginalną grą :slight_smile: ale nie wiem czy moge(czy to legalne) jak ci go wysle albo zacytuje cos czy screena zapodam z ta misja i opisem…

Dawno dawno temu grałem i nie pamiętam dokładnie czy kojarzę misję. Przy zniszczonym moście w prawo i przez pagórki zabijając po drodze kilku dużych mutantów. Ewentualnie daj screena

Ja też mam oryginała z “Kolekcji Klasyki” ale nie mam żadnego poradnika na płycie.

no a u mnie jest. nawet na opakowaniu pisze.

Źle zadałem pytanie poradnik do gry mam też na płycie poszukuję opisu przejścia :oops:

Dopiero co przeszedłem gre, ale nie pamiętam. Jakbyś mógł to wrzuć screen’a, może sobie przypomnę.

Udało mi się znaleźć rozwiązanie,trzeba było wejść na wieżyczkę strażniczą,do jej dachu była przyczepiona lina prowadząca na drugi brzeg i trzeba było po niej zjechać :lol:

:!: Widzisz sam se odpowiedziałeś na pytanie :mrgreen:

Far Cry jest wypasiona gierka przechodziłem ją kilka razy :wink:

Już wiem. To ten moment. Hehehe :lol: