Poradnik jak odpalić system Androida na dowolnym komputerze z dysku lub pendrive'a

Witam,

|Zamiast wrzucać plik tekstowy wrzuciłbyś ten tekst w treść posta :stuck_out_tongue:

Instalacja jest prosta

Sciagasz iso z android x86

Wypalasz na pena przez unetbootin

Robisz sobie troche wolnego miejsca na dysku przez narzedzie windowsowe albo gparted

odpalasz andka z pena i instalujesz na wolnej przestrzeni

wymagania: pendrive, internet, pc, mozg

Dzięki funbooster, brak szybkiego neta boli :(.

 

Tylko ty, opisałeś teraz odpalanie z dysku. Ja opisałem odpalanie z pena na dowolnym kompie. Jest też możliwość (znalazłem na necie) podzielenia pena na dwie partycje, i instalacje andka na tej drugiej. Działa ta metoda, ale jest więcej zabawy. Podczas bawienia się rożnymi sposobami, wynalazłem ten opisany w poradniku bez większego pierdzielenia się i kombinowania.

Nie powiem, że metoda z drugą partycją na penie jest zła. Niestety trzeba wtedy zrobić to przez gparted i jeszcze niestety druga partycja nie jest wykrywana przez winodwsa. W moim poradniku mamy całą fizyczną przestrzeń dostępną :slight_smile:

Można także bez instalacji wyciągnąć pliki z obrazu płyty andka, ale nie istnieje plik data.img, który jest odpowiedzialny za gromadzenie i zapisywanie ostatniej sesji. Myślę, że chyba da się go jakoś utworzyć ale nie wiem jak, lepiej zainstalować andka na dowolnym dysku bez formatu :slight_smile:

Nie chciało mi się bo są screeny :stuck_out_tongue: A robiłem na inny portal w formie pdf’a :stuck_out_tongue: ,więc uznałem że po prostu wrzucę. Niestety pdf się nie mieści w 0,49mb :stuck_out_tongue: