Porady cz. 52 ( Tło dla Folderu )


(system) #1

Jeżeli chcemy utworzyć tło dla jakiegoś folderu możemy to uczynić w łatwy i szybki sposób.

Otórzmy wybrany przez siebie folder, następnie kliknijmy prawym przyciskiem myszy w wolny obszar tego folderu i wybierzmy funkcję: "Dostosuj ten folder".

Następnie możemy wybrać plik, który będzie zawierał odpowiednią grafikę dla naszego folderu.


(NUKEM) #2

A jak mi jeszcze dokładnie napiszesz jak zrobić tło wewnątrz okna danego folderu w Windowsie XP to będziesz dobry !


(system) #3

Niestety proszę ja Ciebie, nie mogę Ci tego powiedzieć, gdyż wiedza moja opiera się jedynie jak narazie na systemach Windows 98 i ME odnośnie wszelkich "sztuczek" :smiley: ...


(Carolin6) #4

Sprawdziłam, oczywiście działa (98SE). XP jest zbyt oporny na wszelkie sztuczki i zbyt nowoczesny. dlatego proponuję p.Nukem powrót w objęcia Windowsa 98


(pietras) #5

Bez urazy ale powrót do 98 z powodu sztuczek? :o

Ja od pół roku używam XP i jeszcze ani razu mi się nie zawiesił. A 98 jak przy czymś nie daje rady to... pozostają Ci sztuczki... :lol:


(system) #6

Witam. Panie Pietras :slight_smile: nie zgadzam się, co do tego, że jeżeli Windows 98 nie daje rady przy czymś to należy się odwoływać do sztuczek. Są one tu po to prezentowane by umilić i wykorzystać pewne modyfikacje, które posłużą do pewnych udogodnień w pracy z systemem.

Dla Windows XP również istnieje wiele sztuczek, które poprawiają wydajność i umilają pracę z tym systemem...Czy wtedy również oznacza to, iż XP z czymś sobie nie radzi?.