Porady nt. cFos Professional 7.52

Witam!

Od razu wpisuję zawiadomienie do moderatorów nt. tego wątku, że nie jestem pewny co do lokalizacji, zatem jak jest źle to niech będzie przeniesiony a nie zamknięty.

________________________________________________________

Ostatnio założyłem sobie internet z sat-filmu we włocławku 2048 kbps a wykrywa mi 50-200 kbps downloadu. Słyszałem o pewnym programie do zarządzania ruchem, w wyniku czego dodałoby mi parę kilobitów downloadu i zastanawiam się nad instalacją. Moje pytanie nie jest takie, czy cFos mocno obciąża pamięć RAM i czy na mojej maszynie nie wywołałby defektów. Mój PC (podaje tylko najpotrzebniejsze parametry):

-Płyta główna K8N-SLI

-768 MB RAM

-Karta sieciowa (zintegrowana) nVIDIA nForce Networking Controler

-szybkość łącza download:2048 kbps i upload:512 kbps

-system Windows XP SP2

Cfos ci nie przyśpiesza tylko optymalizuje.

Przecież wszystko masz w porządku. Pobieranie danych mieści się w normie.

Ja się pytam nt. programu

Nie ma takiego programu. Przepustowość łącza jest ograniczona przez dostawce.

Najlepszym programem do optymalizacji pakietów jest Cfos ale on nie przyśpiesza tylko zapobiega fragmentowaniu się pakietów.

tzn.

Zapychaniu łącza.

Jeżeli coś wysyłasz na serwer, zapycha się łączę również w odwrotną stronę, co powoduje że prędkość pobierania (download) spada

Tylko wtedy jeśli korzystasz ze standardowego modemu tonowego.

Szerokopasmowy internet to taka autostrada dwukierunkowa. Auta jadące z przeciwnego kierunku wcale nie mają wpływu na to że przez nich będziesz stał w korku. (taka metafora) :stuck_out_tongue: