Porady przed założeniem strony www

Witam możecie mi podać najważniejsze info jakie należy wiedzieć przed założeniem strony www która ma służyć do zarabiania dzięki banerą, programa partnerskimi prosze o podpowiedzi :slight_smile:

pozdrawiam :lol:

patrząc na ten temat i jego treść myślę że możesz konkurować z facebookiem i google.

Może najpierw wyjaśnij co to jest ta “banera” i jak się na niej zarabia :wink:

Zazwyczaj nie czepiam się takich rzeczy, ale tym razem nie mogłem się powstrzymać :slight_smile:

heheh oj dobra dobra moze cos przekrecilem ale zamiast sie wysmiewac lepiej zrobicie jak pomozecie o ile jestescie w stanie

Strona musi być dobra, musisz mieć dobrą domenę płatną, dobry serwer. Potem musisz napisać jakąś wyróżniającą się tematycznie stronę. Wypozycjonować ją i dopiero wtedy byłbyś w stanie wymieniać się banerami z jakimiś wartościowymi stronami, tak samo z reklamami.

dzieki wielkie za pomoc hmmm a wiesz moze jak to jest od strony urzedowej gdy strona zacznie przynosic mi jakies tam dochody czy musze wtedy rejstrowac taka strone lub zakladac dzialalnosc gospodarcza??

żyjemy w socjalizmie więc myślisz że tutaj można się wzbogacić bez oddania części państwu ? Przecież państwo musi dać zasiłki i utrzymać leni…, bandytów w więzieniach i pijaków w wojsku oraz policję bez uprawnień do konkretnych działań jak i światło w szpitalach by ludzie stojący w kolejkach nie stali w czarnej dziurze… a tak na poważnie to do kiedy nie wykażesz znacznych dochodów raczej urząd skarbowy cię nie dopadnie… myślę że taki dead line to 500zł miesięcznie.

hehehe dobrze powiedziane:) a ta granica to tylko twoje przepuszczenia czy faktycznie tak jest gdziies tam ustalone:) no a zalozmy ze przegraczam te 500zl wtedy musze zalozyc dzialalnosc gospodarcza?? czy wystarczy ze sie rozlicze z PIT-u

Jasne, że ta granica to wymyślona. Prawidłową granicą jest około 3000 zł za rok, jest to kwota dochodu, do wysokości której nie trzeba płacić podatku dochodowego (dokładnie 3091 zł w 2011 roku). Rzecz jasna swoje dochody z prowadzenia witryny internetowej musisz przedstawić w zeznaniu podatkowym - nawet jeżeli nie przekraczają tej kwoty. Dochody większe są opodatkowane odpowiednio. Prawdopodobnie takie rzeczy zgłasza się jako “inne źródła”.

Oczywiście można próbować ukrywać dochody, ale US jest dość nieprzyjemny - czy jednak ludzie prowadzący strony z reklamami faktycznie to zgłaszają to nie wiem.

dzieki Ci wielkie masz u mnie duze PIWO:) heheheh

Dodane 09.11.2011 (Śr) 0:19

mam jeszcze jedno pytanie :wink: a gdzie wg was mógłbym najlepiej założyć stronkę oczywiście darmową :slight_smile: ponieważ na razie chciałbym pomału coś zacząć działać dlatego od razu nie chciałabym wchodzić na płatny serwer :wink: możecie mi coś polecić ?:slight_smile:

A to ciekawe, nie wiedziałem o tym. Raczej większość nie zgłasza takich dochodów w US mam na myśli kampanie adsense czy adtaily… np. SMS premium różnego typu raczej też nikt nie zgłasza chyba że mówimy o grubszych np. grach typu plemiona.pl to już na pewno jest zarejestrowane bo tam zyski to tysiące euro miesięcznie.

Witam ponownie mam takie pytanie:) zakladajac wlasna strone na np mamfirme.pl kozystajac z szablonu jakie tam mozna wykorzystac czy ta moja nowa strona bedzie miala zapewnione miejsce na serwerze tym calym hostingu czy ja taka strone musze sam zamiescic na jakims tam hostingu prosze o pomoc:)

Piotryna54 , proszę poprawić posta pisząc go poprawnie po polsku.

Piotryna54 , mając stronę o niczym na darmowym hostingu nie zarobisz nic :slight_smile: