Poradzcie

siema ma ktos adres do sciagniecia jakies gry samochodowki przerabianie samochodow tuningowanie… z malymi wymaganiami:) nfsu 2 i 1 mam

Ale chodzi Ci o jakąś grę freeware??

Przecież innych na tym forum się nie podaje. :?

a wersje demo ?

Toż dlatego pytam, bo z pytania to jasno nie wynika zważywszy, że za przykład obrano 2 gry komercyjne.

a ja mówię że może mu chodzi o wersje demo i takie też podaruje jest to demo gry juiced 1 temat o grze i link do pobrania

drugi temat o grze i więcej linków do niej

Wiesz adresów to ja Ci nie podam ale tytuły jak najbardziej mogę :D, możesz już nimi dysponować no ale co, może akurat :smiley: hehe. Nio to jedziemy z koksem :

  • Juiced - o niej już penie słyszałeś, niestety jeszcze nie wyszła no ale w demko już można popykać:D,

  • SRS Street Racing - taka dość fajna gierka, tylko no własnie … nie ma tego czegos, zreszta undrgrandowi tez tego brakowało przynajkmniej 2 bo jedynka jest cacy:D,

  • Mindnight Club 3 - tu jest problem bo jeszce na PC nie ma tego tytuł ale z upływem czasu to penie sie zmieńi :D, ale jak masz emulator PS2 to już możesz pograć,

  • Gran Turismo 4 - jak juz przy emulatorze jesteśmy no to tego tytułu zapomnieć nie można, ta gra to mistrzostwo świata :D,

  • Top Gear RPM Tuning - w tą gierkę przyznam się bez bićia jeszcze nie grałe ale chyba nie jest zła mimo tego iż nie posiada licencji.

Na tym kończe, choc to nie koniec :P, jest tych gier mósstwo choć nie tak rozbudowanych jak NFSU no ale jest ich troszkę…