Porblem z instalacją programu, który znajduję się na 4 CD

Witam.

Mam taki oto problem. Ściągnałem z ftp mojej szkoły pewne oprogramowanie, które jest podzielone na 4 CD. Tak więc po rozpakowaniu utworzyły mi się 4 katalogi CD1 z głównym setup, oraz CD2 , CD3 oraz CD4. No i teraz mam pewnego rodzaju zonka. Gdy wchodze w cd1 i odpalam setup, nastepuje instalacja, która trwa do 25%, następnie instalacja prosi mnie o włożenie 2 dysku (CD2). I moje pytanie jest takie jak to zrobić z dysku? Przecież moje CD2,CD3,CD4 jest na dysku a nie na płycie. Jak to zrobić żeby było można zainstalować w całości. Proszę o pomoc!

pilne!

musisz użyć Deamon Tools i utworzyć obraz płyty i będzie ok

No ale tak się chyba nie da ;/.

W jakim formacie jest to oprogramowanie?

Najpierw bylo spakowane rarem w partach a po wypakowaniu utworzyły się 4 katalogi CD1,CD2,CD3 i CD4. I w tych katalogach są pliki w 1 katalogu jest dużo plików i folderów takich jak CSBin,TSBin,TSData, plik rar o nazwie compressed zajmuje on ok. 600mb, autorun oraz setup.exe. W nastepnych folderach są pliki:

autorun , TSData, RunProgram, oraz compressed.rar plik ok. 600mb.

Możesz zrobić obrazy płyt z tych katalogów z dysku, na przykład dostępnym na vortalu Ashampoo Burning Studio 6.5, a potem te obrazy zamontować w Deamonie.