Porgram do tworzenia prezentacji

Poszukuje jakiś dobry program do tworzenia prezentacji (takich jak na Votalu są np.)tylko że program musi zapisywać w jakimś znanym formacie.

Najbardziej znany to Microsoft PowerPoint. z pakietu MS office.

Dość znana w naszym środowisku jest również CamStudio.

Popatrz też na inne:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=10

Czyli Power Point

Darmowy Impress z pakietu OpenOffice. Potrafi to samo co PowerPoint a nie musisz za niego płacić, albo używać pirackiej wersji.

A jakieś instrukcje jak zrobić prezenatację w PowerPoint,bo ja tam takiej opcji nie wiedzę.

Na forum nie da się nauczyć robienia prezentacji. Najlepiej poszukaj w archiwalnych gazetakach komputerowych (np. Komputer Świat) lub kup jakąś niedrogą książkę do nauki robienia prezentacj w PowerPoint.

Lub po prostu sprawdzaj po kolei co jak działa i tak też mozna się nauczyć.

Zwłaszcza że program nie jest jakoś strasznie skomplikowany :wink:

Serdecznie witam wszystkich -

Sam tworzę na Cam Studio 2.0. Ładnie pracuje, doskonała jakość obrazu, ma także swój odtwarzacz plików AVI, Po zapisaniu pliku, zamknąć go i ponownie otworzyć przy pomocy odtwarzacza. Pojawi się okienko z klawiszami. U dołu po prawej stronie klikam na ikonkę " rozszerzenie obrazu i ekran staje się cały czarny z napisami wielkości. Teraz wystarczy tylko kliknąć “Spacje” na klawiaturze i momentalnie pojawi sie obraz na całym ekranie. Jeśli zapis był prezentacją pulpitu, można się bardzo zdeorientować co się dzieje. Ponieważ obraz jest tak realny, że tylko po prawej stronie okienko z danymi mówi o tym, że jest to film AVI z prezentacji, a nie pulpit.

Serdecznie pozdrawiam

TED.

Microsoft POwer point

ja mogę ci polecić do prezentacji parę innych programów takich jak:

Pinnacle studio 10, nero vision lub Sony vegas:)

wszystkie po Polsku oprócz Sony Vegas:)

Tam nie ma opcji do robienia prezentacji cały PowerPoint jest programem do prezentacji. Potrzebna tylko wyobraźnia i pomysł