Poroblemy z kontem Microsoft

Od jakiegoś czasu wyskakuje mi komunikat o problemach z kontem microsoft. Jaka wpisze haslo to problem znika. Dodam ze łączyłem konto lokalne z kontem microsoft

Przy koncie lokalnym tak jest i ma być, o Cie zmusza do zmiany konta na Microsoft. Aby tak nie było trzeba zaistalować Win bez konta, ale nowych wersji się nie da. “Bądz bez lęku wobec wroga Microsoftu, nie daj się wciągną do kąta”

Da się tylko trzeba mieć odłączony internet podczas instalacji. W wersji 2004 chyba jest małymi literkami konto offline do wyboru nawet przy włączonym internecie.

1 polubienie

Tak ole od 1903 trza robić szkuczkę po jak pominiesz to za każdym razem będzie o nie wołał.

a przeczytałeś ze konto lokalne jest połączone z kontem microsoft ?

1 polubienie

Spróbuj wylogować się i zalogować się ponownie do usługi.

W sumie to pyta raz po około 2 tygodniach, taki niebieski ekran nad pulpitem zaraz po zalogowaniu tego felernego “dnia”.

Nie o to chodzi, mogę wogle nie mieć konta Microsoft i nic nie będzie powiązane. Tylko przy starszy wersjach jak pominę przy instalacji to nie pyta potem a od 1903 pyta. Chodzi o instalację i aktywację Win 10 bez posiadania konta Microsoft - bo ja nie che mieć takiego konta ani żadnego innego na które je zarejestruje ani nie chce na nr. telefonu też.