Porównanie chłodzenia na cpu

Przeglądając Allegro znalazłem coś takiego , takiego i takiego, ale w poprzednim temacie polecono mi coś takiego. Moje pytanie: Który jest lepszy i wydajniejszy??

PS. Jak na razie nie mam zamiaru kupować chłodzenia, pytam się z ciekawości, no może dopiero w czerwcu będe myślał o nowym chłodzeniu.

Do czerwca to wszystko może się zmienić :slight_smile: Wyjdą pewnie jakieś lepsze.

Oczywiście geminii jest wydajniejszy, ale do tej wydajności potrzebne jest dokupienie aż dwóch 12cm wentylatorów, no i dodatkowo utrudnia skutecznie grzebanie w kompie i montaż niezbyt łatwy…

W tej cenie w sumie możesz scythe mugen’a wziąść i nie mieć tych problemów…

Rynek chłodzenia działa dość wolno i do czerwca najprawdopodobniej zupełnie nic się nie zmieni…

Ale na tą chwile który lepszy?? ten 1 jakby więcej chłodzi a te pozostałe skupiają sie tylko na CPU.

Mariosti* ,

W zestawie chyba są 2 wentyla 120x120 , wynika z opisu. Tylko jak z głośnością :?:

Producent wentylatorów nie daje i w opisie aukcji nic na ten temat nie widać poza “możliwością zamontowania”.

Głośność oczywiście zależy od wentylatorów, te polecane acutake’i byłby zapewne całkiem przyzwoite i do nich jakiś potencjometr…