Porównanie GW a Age of Conan - pytanie do fanów GW

Mam pytanie do osób które miały doświadczenie z Guild Wars i Age of Conan. Mianowicie - ostatnimi czasy szukam fajnej gry mmo rpg. Guild Wars podobało mi się bardzo, bardzo mocno i przez pryzmat tego tytułu oceniam kolejne produkcje.

Miałem już doświadczenie z Aionem - który jak dla mnie okazał się wyjątkowo … nudny? Próbowałem też Warhammera ( i chciałem nawet do niego wrócić) ale okazało się, że zdobycie ostatnio karty prepaid nie jest takie łatwe jak sądziłem…

To na czym mi zależy to:

  • ciekawe rozwiązanie fabularne, głownie w trybie coop +możliwość samodzielnej eksploracji świata (pvp ma dla mnie mniejsze znaczenie)

  • przyjemna grafika

  • stawianie na umiejętności/refleks/pomysłowość a nie budowanie przewagi nad innymi poprzez bycie nolifem (gram góra 2 dni w tyg)

  • wiek statystycznego gracza możliwie najwyższy

W tytule zamieściłem Age of Conan bo właśnie tą produkcję mam na oku. Będę wdzięczny za komentarze jak ten tytuł wypada na tle GW i moich oczekiwań.

A moze World of Warcraft ;> :smiley: łatwy dostep do kart pre paid na allegro gram osobiscie od 2 miesiecy i nigdy nie potrzebowalem druzyny do wykonania questu :)a ilosc skili i buildow postac jest prawie nie ograniczona :slight_smile:

To kolega wyżej solował wszystkie instancje w celu wykonywania questów w nich bez pomocy innych ludzi? O to kolega musi być jakiś pro na kodach lol;d

spróbuj LOTR Online

No do instancji to jeszczemi daleko bo nie gram 24/h na dobe;]