Porównanie MSI GX623 i Dell XPS 16

Witam.

Planuję zakup laptopa pod gry. Czy mógłby jakiś posiadacz modeli wymienionych poniżej wypowiedzieć się na temat ich wydajności w grach (przede wszystkim chodzi mi o Call of Duty Modern Warfare 2). W grę wchodzą dwa notebooki tzn. MSI GX623 oraz Dell XPS Studio 16. Poniżej podaje ich konfiguracje:

MSI GX623 (Procesor Intel Core 2 Duo P8700, RAM 4GB, Karta Graficzna ATI Radeon 4670 512MB, matryca o rozdzielczości 1680x1080)

Dell XPS Studio 16 (Procesor Intel Core 2 Duo P8700, RAM 4GB, Karta Graficzna ATI Radeon 4670 1GB, matryca o rozdzielczości 1920x1080)

Z podrowieniami,

Adam

Z tych dwóch zdecydowanie Dell. Ale jeśli chodzi o laptopa do gier to najlepszym wyborem jest… konsola

To nie ma znaczenia i nie patrz na rozdzielczość bo i tak najnowsze nie pójdą ci w pełnych detalach na tym ATI (nie porównuj jej do karty stacjonarneJ) POZA TYM JAK WŁACZYSZ NA NIM NOWE GRY TO GO UGOTUJESZ. Nie polecam lapka do gier chyba że masz na wydanie 12000 zł na jakieś ARISTO lub ASUSA z kartą G280M ale to jest bez sensu.

Dodane 04.01.2010 (Pn) 13:40

No i jeszcze jedno. Ja mam ARISTO X100 Prestige z kartą GeForce 9600GT (a to jest niezła karta) i ten model ma dobre chłodzenie. Ale przy grach musiałem ograniczyć RMClockiem taktowanie procesora bo temperatura Procka dochodziła do 90 stopni a katrty do 100 stopni. Jaki byś nie kupił będziesz miał to samo a wiatrak będzie wył jak głupi. Do gier kup sobie stacjonarny, za te pieniądze co chcesz wudac będziesz miał super sprzet z GeForce 9800GT 1 GB i pójdzie ci wszystko.

Z tej dwójki dell.

W porządku. Zależało mi jednak na porównaniu obu tych modeli w kwestii wydajności w grach. Ktoś dysponuje statystykami, bądź doświadczeniem z użytku któregoś z tych modeli w tym zastosowaniu?

bez sensu ograniczać sobie kartę, najpierw ją przeczyść, mój gf 9600gs w laptopie tez dochodził do 101 stopni aż się przeraziłem, odkręciłem od dołu klapkę i odkurzyłem porządnie i teraz maks 69 stopni na tej samej grze. Powodzenia w czyszczeniu