Porównanie najlepszych głośników 5.1

http://allegro.pl/item507275384_altec_l … _5500.html vs LOGITECH z-5500. Na świeta postanowiłem sobie zakup z-5500 ale natknąłem sie na te drugie głośniki i sie zaczole zastanawiac :wink:

bez porównania logitechy.

Porównywanie głośników za 300zł to takich za tysiąc…

Geniusy 6000 nie licząc suba są w zupełności porównywalne:

http://allegro.pl/item505846572_genius_ … _braz.html

Ale jeśli chcesz mieć naprawde najwyższej jakości dźwięk przestrzenny to nie zawracałbym sobie głowy zestawem 5.1 tylko porządnymi 4 kolumnami -> 2x microlaby solo 7c

http://allegro.pl/item498909131_microla … 20rms.html

Cena logów, ale liga zupełnie inna.

ale mi do pokoju w domu potrzebne… ;)no i logi chyba glosniej od tych microlabow zagraja nie? :smiley:

Nie, bo microlaby głośniej zagrają i to z dużo lepszą jakością oraz lepszym bassem, to nie ta sama klasa co Logitechy czy Creative.

a jak bym mial te microlaby do kompa podłączyć ?? :smiley:

Witam. Ja posiadam Creative inspire t 6100

http://www.allegro.pl/item509426154_glo … c_76w.html

Polecam bo graja ladnie i czysto

szkoda kasy na z5500, nie kupuj tego, weź lepiej geniusy 6000, są połowe tańsze, lepsza jakość dźwiękui w zupełności Ci wystarczą.

Mam te geniusy i też się kiedyś zastanawialem nad z5500 i ciesze się że zdecydowalem się na geniusy.

A w jaki sposób podłączysz z5500? Dokładnie w taki sam sposób, odrobina myślenia nie zaszkodzi. Jeden jack dla frontowych, jeden dla tylnych, czyli kwadrofonicznie, budżet masz więc bym się nad tym zastanowił bo to już jest naprawde potężne nagłośnienie bez uszczerbku na najwyższej jakości dźwięku.

hmm, czyli stawiacie na microlaby ? dobra, szkoda zamówiłem już z-5500, ale za to bedzie przynajmniej dźwięk przestrzenny… :wink: Nie bedzie źle, kurde choć trudno mi uwierzyć w to, że te microlaby głośniej zagrają… to w końcu prawie różnica 265 Watt…Dzieki za pomoc :wink:

Microlab’y to inna półka, nie ma co porównywać…

Wiktor.Sdz , Sztucznie naliczane Watty dla subwoofera logitecha to moc której nigdy nie odczujesz bo niskie tony fizycznie są najsłabiej przenoszone, najszybciej tłumione i “najciszej” odbierane przez ludzkie ucho. Z 4 kolumnami microlaba miałyś taki sam albo i lepszy dźwięk przestrzenny jak z zestawem 5.1 ale dużo wyższej jakości i mocy też… przecież nawet w tych z-5500 masz satelitki obudowane w plastik, to jest jakiś dowcip… jak to ma te 160Hz uznawane za granicę odcięcia przenosić dobrze…

jeśli już chciales wydac 1k zł na glosniki to dokonałeś najgorszego wyboru jakiego mogłeś…

za taką cene kupować plastiki i przereklamowane 505W RMS?..

moje zdanie to geniusy 5005/6000. nic lepszego nie znajdziesz, a jak masz kase to nie interesuj sie glosnikami typowo komputerowymi tylko wlasnie kolumnami…

ale zdaje się że już za późno, kupileś logiszajs

no, tak wy macie taką opinie, ale gdy wejde na jakiekolwiek opinie w necie to praktycznie 99% osób jest wniebowzięta logami…a za 4 microlaby to bym 2k zaplacił, których nie mam:) A może ktoś sie odezwie w obronie logów?! Przecież to dobry sprzęt !A Geniusy są serio porównywalne do logów ?? :slight_smile: Aha i sie nie dowiedziałem w końcu które zagrają głośniej;> Prosze o odp, choc juz po ptokach ;]

Zapytaj na porządnym forum audio to też napiszą że nie warto brać tych logitechów

500 zł to za dwa głośniki a nie za jeden głośnik

dobra, dzieki wypowiem sie jeszcze jak dojdą ;] thx all :smiley:

Podobnie jak Creative EP-630 przejrzyj opinie na ceneo i komputroniku to zobaczysz prawie same pozytywy, bo wypowiadają się przeciętni ludzie, którzy często wcześniej mieli do czynienia tylko ze słuchawkami dołączanymi do mp3playerów no-name, wiec różnica na + będzie, co nie znaczy, że są to bardzo dobre słuchawki. A jak zapytasz ludzi, którzy wypowiadają się z doświadczeniem wielu słuchawek (jest ich mniej niż tych co wypowiadają się na ceneo czy komputroniku), to usłyszysz, że te słuchawki są przeciętne.

Analogia do głośników. :slight_smile:

Dobra doszły :slight_smile: Moc zajeb*sta, dźwiek hmm… nie jakaś zupełna rewelacja ale słucham na zintegrowanej to sie nie dziwie :lol: Wogóle to one mi w zupełności wystaczą. Teraz tak, mam prośbe do kogoś kto juz je ma lub miał z nimi do czynienia… wiec czy to dobrze jak słucham na PLII Music, a nie na 6 Ch Direct ? Wiem, że to pierwsze to jest dźwięk przestrzenny, a to drugie ? :wink: (uważam, że to drugie to zwykły tryb, ale nie jestem pewnien… . Ogólnie to jestem zadowolony :wink: Bibe można robić :smiley:

Wiktor.Sdz , bez porównania do czegoś lepszego to i głośniczki zintegrowane z laptopem będą dobre…