Porównanie nawigacji Sygic z kopiami

Witam. Wiem że jest nawigacja Sygic i działa świetnie. Zawszesze najnowsza wersja itp. są jednak też jakby Sygic ale np nazywa się offline maps and navigation. Wersja aplikacji Sygic zawsze jest trochę nowsza. Ale pakiety no w Sygic są droższe niż w offline maps.

Jak to jest z tymi nawigacjami, co się opłaca lepiej kupić? I nie chodzi mi o google mapa ani nokia here.

Czy to kopia czy podróbka - pytanie odnośnie offline maps. Niech się wypowie ktoś kto zna ten temat lepiej :slight_smile:

Sprawdź kto jest producentem. Przecież jest to opisane w GooglePlay czy AppStore.

Gdybyś zobaczył obie aplikacje byś wiedział w czym rzecz. To niby inni producenci, ale produkt ten sam. Różni się jedynie numer wersji programu, a numer kompilacji mapy jest ten sam. W tym rzecz

Gdybys wkleił linki to wiedziałbym w czym rzecz. W appstore nie widzę sygic offline, widzę tylko sygic od developera sygic a.s. I zakładam ze to jest producent, a skoro te offline są od innego producenta, to pewnie jakiś scum lecący na ich nazwie

Jest jeszcze trzecia taka sama też niby innego producenta.

Na dole masz " Dodatkowe informacje"

  1. Deweloper
    Odwiedź witrynę
    support@sygic.zendesk.com

  2. Deweloper
    Odwiedź witrynę
    support@beonroad.com

Pierwszy to jest Sygic, a drugi kiedyś nazywał się BE-ON-ROAD.

Niby tak, ale aplikacja ta sama. Menu to samo, kompilacje map te same. To jak to jest? Która jest tym prawdziwym oryginałem? Sygic?

Możliwe, że korzystają z map tego samego producenta.

Ja wcześniej miałem tego drugiego developera, a ostatnio przestawiłem na tego pierwszego, mapy te same, ceny te same, bonifikaty te same. Przeniosłem się na tego pierwszego, bo ma w nazwie sygic i liczę, że będzie w Android Auto.