Porównanie Pro Evolution Soccer 4 VS FIFA FOOTBALL 2005

Która symulacja piłki noznej na PC jest wg was lepsza…moim zdaniem Pro Evolution Soccer 4 ma ogromną przewagę nad FIFĄ FOOTBALL 2005. Lepsza grafika, realizm i grywalność to wszystko czego mi potrzeba.

co tu dużo porównywać :stuck_out_tongue: To co widzimy grając w FIFĘ nie ma się nijak do prawdziwego footballu, schematyczność zagrań, drewniane animacje piłkarzy, ja podziękuje, idę grać w PES-a :]

A ja zdecydowanie jestem za Fifa 2005 zdecydwoanie dla mnie duzo lepsza niz PES 4 :stuck_out_tongue: Jak sie umie grac to kazda gra jest dobra :shock:

A mi do gustu bardziej przypadłą fifa

W Fife duzo lepiej odwzorowano przyjecie pilki jak i fizyke gry. Oraz zalozenia taktycznie i wizualnie lepsza niz PES4 :stuck_out_tongue: A czekam juz na Fife 2006 :lol:

tylko PES, Fifa to padaka jak mozna wogle te produkty porownywac

symulacje do arcade mhh, no nie-mowcie ze fifa jest trudna ona jest dla dzieci to czysta arcadowa >>>PES jest dla starych wyjadaczy

zaloze sie ze kazdy user grajacy w PES danego usera od Fify pokona bez problemu zarowno w PES-ie jak i w Fifie czy innej kopaninie

Wg mnie greghS ma absolutną rację. Szanuję tych którzy lubią Fifę, ale niech spróbują w PES-ie wygrac Master League na 5 gwiazdek. Tak sie składa ze mam zarówno Fifę 2005 jak i PES 4. FIFA leży na półce a PES 4 jest zainstalowany i codziennie “odpalany”. Gralem w Fife 2005 karierę i przyznam ze podobało mi sie…dopóki nie kupiłem PES 4. FIFA 2005 nie jest wg mnie zła (robią postępy ludzie z EA SPORTS) i gdyby nie było PES 4 to na pewno bym grał w FIFĘ. Jako zagorzały fan piłki bardziej odpowiada mi PES 4 chociaz np wygląd menu jak i ściezka dzwiękowa nie jest porażająca…ale sama rozgrywka jest tak pasjonująca, że zapominam o mankamentach tej gry…która nie należy do najłatwieszych (5 gwiazdek-trzeba juz byc weteranem)

P.S. W PESie 4 mamy doczynienia z ogromem zagran-kilka typów dryblingu, strzałów, dośrodkować, podań czy nawet samego biegu…

FIFA (każda) to gra, w którą nawet małe dzieci potrafią grać i mają z tego mnóstwo radości :-s

PES to jest gra dla koneserów i ludzi, którzy muszą się sporo nauczyć żeby się cieszyć z grania :slight_smile:

zdecydowanie ProEvo :spoko:

Fifa ----> :wc:

Pro evolution socer ---- super gierka , najlepsza pilka nozna jaka kiedykolwiek ujrzala swiatlo dzienne !!

Grywalnosc w skali od 0 do 10 wynosi 10

A fifa jest strasznie monotonna jedyne co jara w grze to licencja …nic wiecej .

moim zdaniem najlepsza kopanina (arcadowa) z genialnym trybem trenerskim/menadzerskim to SWOS -

Sensible World of Soccer (wersja tylko amigowa)

a symulacja PES i to by bylo na tyle z mojej strony :smiley: :smiley:

duzo bramek wam zycze po cudnych akcjach

pozdro fan soccer

fifa to chłam jedyne w czym ma przewagę nad PES 4 to nazwy klubów i piłkarzy nic poza tym reszta jest gorsza niż w PES 4

jak dla mnie najlepszy PES 4…w fife gralem, owszem na poczatku mi sie podobala rozegralem troche kariery i reinstall, poprostu nuda, calyczas te same zagrania, bramkizdobywane w ten sam sposob to sie nudzi…PES toco innego nawet pojedyncze mecze wciagaja mnie baaaardzo a kariere to gram caly czas i wogole mi sie nie nudzi…masa trikow, podan, dosrodkowan strzalow…to jest to czego nie ma fifa…jak narazie PES RULEZZZZ i nie zapowiada sie zeby bylo innaczej, ale mam nadzieje ze chlopaki z EA pokaza zetez umieja zrobic dobry symulator pilki noznej…pozdro

Jestem fanem FIFY :lol: Ładna grafika, animacje oraz muzyka pasująca do gry :smiley:

Także z niecierpliwością czekam na FIFĘ '06. Zobaczymy jak się sprawdzą w roli komentatorów Szpakowski i Szaranowicz :smiley:

wolę nie wiedzieć :expressionless:

[283 entery]

lol :smiley: