Porównywarka cenowa na zasadzie okazje.info

Witam

Czy istnieje gotowe oprogramowanie porównywarki na zasadzie CMS instalujesz i zarządzasz?

Chodzi czy coś podobnego jak ma okazje.info czy inne porównywarki cenowe gdzie mamy różne kategorie i produkty.

A jeżeli nie ma to duży byłby koszt żeby opłacić programistę?

Pozdrawiam

Ja się z czymś takim nie spotkałem.

Koszt raczej tak bo to nie jest projekt w którym wystarczy zrobić zwykłego cms, potrzeba jeszcze stworzyć api dla klientów (sklepów) przy pomocy którego będą oni mogli dodawać produkty do Twojej bazy danych. Ciężko jest na podstawie tego co napisałeś powiedzieć że to będzie kosztować X zł bo wszystko zależy jakiej funkcjonalności oczekujesz po takim systemie.

Nie możesz zakładać że kosztem stworzenia takiej porównywarki będzie samo opłacenie osoby która to wykona plus domena i serwer. Do takiego projektu potrzebujesz kogoś na stałe kto się na tym będzie znać. A po Twoim poście zakładam że nie masz o tym pojęcia więc sam sobie nie poradzisz. Jedynym wyjściem byłoby aby taki programista zaimplementował Ci możliwość wyklikania praktycznie wszystkiego w panelu. Ale wcześniej czy później napotkasz na problem którego nie będziesz w stanie rozwiązać przy pomocy panelu admina i będziesz potrzebował wiedzy z zakresu adminsitracji systemami, zarządzania bazami danych czy programowania, albo i wszystkiego na raz czasami.

Jeśli miałbym podać Ci jakąś kwotę dla zobrazowania kosztów takiego projektu to jedyne co mogę podać to minimum i to mając szczęście byłoby gdzieś w okolicach 5000zł. Oczywiście da się jeszcze taniej, ale pytanie jakiej jakości produkt dostaniesz. Może od strony użytkownika będzie on akceptowalny, ale z punktu widzenia osoby administrującej takim system może to być rzeźnia.