Port Podczerwieni

Witam, musze przegrac zdjęcia z kompa do telefonu Sony Ericsson T68i poprzez port podczerwieni. Robię to pierwszy raz więc usługę w tel. uaktywniłem, ale nie wiem gdzie jest opcja podczerwieni na kompie i jak ją uaktywnic. Co natomiast zrobic po uaktywnieniu i jak przesłac owe zdjęcia. Mam równiez pytanie czy może jest jakiś kabel do tego byłoby szybciej. W instrukcji te. pisze, że można kablem, tylko nie wiem jakim i gdzie go kupić. Mam system Win XP Pro. Sprawa jest pilna pozdrawiam i prosze o pomoc sebcioseb

a masz irdę do kompa podpiętą ( lub wbudowaną )

kabel możesz kupić na allegro

Złączono Posta : 12.12.2005 (Pon) 19:12

a kabel np taki

Irda, nie wiem co to jest, więc chyba kabel kupie.

jeśli nie masz irdy ( to jest port podczerwieni) to nie możesz wysyłąc pliki z kompa na tel

a kabel mozesz kupić taki jak podałem w linku wcześniej

a tu jeśli chcesz irdę do kompa

tutaj jest irda

ale ja polecam kabel lub kupno jakiejś lepszej irdy bo te z allegro za 10zł to za dobre nie są

Dzięki serdeczne za pomoc, własnie zamówiłem ten kabel z allegro. Jak go dostane to bede mógł przesyłac jak rozumiem. Jeszcze jedno pytanie mam czy ten telefon jest dobrym telefonem czy to jakis ■■■■. I jeszcze jedno, czy można przesłac i zainstalowac sobie dzwonki polifoniczne, czy pozostaje tylko monofonia??.

z tego co się doczytałem to nie posiada on polifonii

a port podczerwieni mozesz używać do komunikacji z innym telefonem

właczasz irdę w swoim telefonie i w tym drugim zbliżasz telefony na ok10cm i na pliku dajesz wyślij przez port podczerwini ( jakaś taka opcja musi być ")