Port usb, pendrive nie działa. pojawia się floppy disk

Witam

Dzisiaj chciałem coś wydrukować, jednak zauważyłem że drukarka nie jest wykrywana przez komputer. Potem zobaczyłem, że żaden pendrive też nie jest wykrywany przez port USB. Za to pojawił się nowy dysk “Floppy Disk A” (nie posiadam w komputerze floppy disku). Oczywiście ten dysk ma 0 bajtów i nie można go nawet sformatować. Odinstalowałem wszystkie urządzenia USB, floppy disk, jednak wszystko pojawia się zaraz na nowo. Co ciekawe - kamerka podpięta do komputera na USB - działa. Próbowałem RegCure Pro, jednak nie pomógł.

Pomocy, dzięki

Dodane 04.11.2013 (Pn) 16:28

Dodaję jeszcze logi z OTL

http://www.wklejto.pl/180173

http://www.wklejto.pl/180174

Ten floopy dysk to w biosie wyłącz

Wyłączyłem - nic to nie pomogło.

Sprawdziłem bootowalnym linuxem z płyty - też nie wykrywa pendrivów.

Gdy robie “scan for changes” for menadzerze urządzeń, otrzymuje komunikat przy jednym z USB : “USB Deivce” No driver found (‘Deivce’ jest z literówką! )

Ludzkie pojęcie przechodzi to co się dzieje.

Kombinuje , błądze w kółko , coś próbowałem programem USBDeview, trochę z tej strony : http://www.sevenforums.com/tutorials/16 … blems.html

w miedzy czasie odinstalowywałem wszelkie USB urządzenia, a w pewnym momencei mi wszystko wykryło co miałem podłączone. Co ciekawe - gdy odłączam pendriva i wkładam ponownie to go NIE WYKRYWA!. czyli musze znowu dać uninstall - update for changes … i wtedy się łaskawie pojawi… o co tu chodzi?

Gdy daje update driver to wyskakuje błąd :

3jXOvBJ.jpg

Dodane 04.11.2013 (Pn) 19:59

swoją drogą moja płyta główna to gigabyte GA 945GM , a nie jakieś 82801g. chyba że to nie jest symbol płyty głównej…