Portal i forum działa strasznie wolno i wylogowuje bez powodu

Strasznie wolno wczytuje się portal i forum, nie zależnie od przeglądarki. Dwa razy mnie wylogowało bez powodu. Koronawirus na serwerach WP? Czy koronawirus w sprzecie sieciowym Tp-Link, na którym zawsze działaja dobreprogramy?

Pewnie dłubią coś przy stronie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mnie wylogowało z forum i portalu podczas siedzenia na forum, a nie głównej stronie.

Mnie nie wylogowuje, ale strona długo ładuje się z pogrubioną czcionką:

Po paru minutach jest normalnie:

A ładują serwer reklam cyfrowych:
Fota054
albo co więcej jeszcze?

Na Linuksie jest ok :grin:

1 polubienie

Ale ja mam za to co blokować! :wink:

Pewnie większe obciążenie serwerów i samego neta.
Mój mobilny całkiem “siada”, wiadomo z jakiej przyczyny.

A mnie teraz DP śmiga szybko, jak nigdy

U mnie też zaczęło śmiga po wyczyszczeniu przeglądarki z cookies i historii.

U mnie LTE T-Mobile jeszcze z oferty no limit do 60Mb/s nagle dzisiaj przyspieszył, czyżby więcej wsioków na TV siadło :stuck_out_tongue:

Może niektóre telekomy puściły maxa, ile mogą…mój RedBull dzisiaj zdycha.

1 polubienie

Może wp w końcu przestanie dodawać te koparki i inne malware i wszystko będzie dobrze? :joy:

Taka ciekawostka, w związku z niektórymi publikacjami o koronawirusie (wtedy tej o produktach na Allegro) serwis dostaje tak duży ruch z SG wp.pl, że momentami dostaje czkawki. Pracujemy nad tym.

1 polubienie

Mnie tam nieciekawie, gdy znowu błąd wczytywania strony, czy komentarzy Win7 FF 74:

Fota060

Ja od 7 rano staram się wrzucić wpis, to albo mnie wywala z blogów, albo na stronę główną w ogóle nie mam dostepu.

Jak napiszesz o kononawirusie to wskoczy od razu :smiley:

2 polubienia

Znowu mnie nie wpuściło na DP. Kolejna plaga w tych czasach, gdy ludzie siedzą w domu? A psuć im strony! Złośliwość jawna! :stuck_out_tongue_winking_eye:

@tomekb wywalcie te koparki i malware ze skryptów strony

A może to już sprawka upublicznienia pokazwirusa.pl? Jest apka do pobrania z tej fake strony i miele stroną http://prnt.sc/rhdbnn
Ruszyła promocja na całego :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie działa strona główna bo nie może odczytać zapytania do opinie.wp.pl