Portal - komentarze - enter (2 błędy)

Hej,

@Fizyda - Miałem to samo dosłownie kilkadziesiąt minut temu. Zarówno jeśli chodzi o pełny ekran video przy wciśnięciu Entera, jak i znikające entery przy zapisywaniu komentarza. Drugi problem dało się obejść stosując twardy enter - Enter+Shift.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Hej, tak dla informacji - problem naprawiony, można przetestować, czy poprawiła się edycja komentarzy.

Jak na razie działa, ale zobaczymy w praniu. Czy to z włączonym filmem czy z zapauzowanym filmik nie wchodzi teraz na full screen.

Hej,

Tak, teraz Entery nie znikają przy zapisywaniu komentarza. Przy edycji komentarza też wygląda poprawnie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Mnie znowu znikają i muszę używać dwóch enterów lub jednego Enter + Shift .

Miałem problem z tym ostatnio w komentarzach blogowych.

(Firefox 61, Windows 10 Pro x86)

Teraz udało mi się aktywować film na pełen ekran używając wyszukiwarki i klikając Enter.

Wcześniej napisałem komentarz pod artykułem i szukałem czegoś zaraz po wysłaniu komentarza.


Jedno dobre, że po pięciu sekundach strona się przeładowało, wideo zamknęło i pokazały wyniki wyszukiwania.

Pełny ekran dalej się włącza w 2019 nawet:

Nie mogę skomentować bez obejrzenia filmu na pełnym ekranie.


Ten przełącznik robi problemy:

obraz

Czyli niby ktoś śledzi jaki enter mamy?

Kiedy ekipa polskich filtrów definitywnie weźmie się za zablokowanie wszelkiej maści skryptów z domen wp? Coś nieco, że kopie, to jeszcze takie cyrki.

Nie do wiary, ale korzystam z pilota wp. Powyłączałem blokowania i mam kilka darmowych stacji do oglądania.
Mam internet za 29 zł od lokalnego dostawcy i kablówka z UPC z całym internetem, telewizją i telefonem poszła precz. Wystarczy mi trochę telewizji w internecie.
Założyłem konto na wp i nie wyrzuca mnie z kanałów oczywiście telewizyjnych. Godzinę oglądam, dwie - i wcale komputer staruszek nie zdycha.
Daję pełny ekran i reklam nie widać.

Było, że kilka lat blokowałem na potęgę wp. Wsio nadal blokuję, tylko na pilocie odpuszczam.

Co to za błąd??

co ma error 406 do zbugowanych dalej enterów…

Mam 50Mbs światłowód i strona DP lata jak wariatka. Akurat na iceveasel - to taki firefox 77.0.1, a co blokuję? więcej niż dodatki z listy filtrów, - sam wybieram skrypty do blokowania, dodaję do filtrów swoich ale tak, żeby strona funkcjonowała. Na forum i portalu razem:


W artykułach jest blokowania ponad 2 razy więcej, ale śmigam, przewijam, dodaję komentarze - a tylko 4 GB RAMu.
Chcesz, to zrobię zrzuty na innych przeglądarkach. Onet, WP i inne - też śmigają lekko, ale starać się trzeba.

Nikt nie chce tych zrzutów, jak błąd 406 będzie się powtarzać to lepiej wydzielić osobny temat i może mailem go wysłać gdzie się da…

Są dwie poruszone sprawy - jedna, że strona komuś za ciężko chodzi, a druga, to wyskakujące błędy podczas korzystania z zawartości strony, jedne z dodawania komentarzy, a drugie - wracanie do poprzedniej strony/przełączanie. Pisze, że błąd dodawania komentarzy i pisze, że błąd załadowania komentarzy. To częste dodawanie skryptów teraz przez WP jest częstym konfliktem.
To, że lekko może chodzić strona DP, to fakt, ale przecież nie będę udawał, że nie widzę co źle działa, co nie działa i jak wyskakują problemy, choć zdaje mi się, że u mnie dużo rzadziej, niż u innych. Przekierowania i link track - to sprawy blokowane, bo niebezpieczne. Skrypty ads nie mogą się załadować. Dziesięć lat temu skakałem ze złości ze względu na gemiusa i wyskakujące ankiety. Malware. Ponad 7 lat ma też agent pobierania - też malware. Od załadowanych skryptów google malware - goolesyndication i tam takich, doszły reklamy i co tylko. To pole minowe i czasem wywala logowanie, czy serwer nie odpowiada i trzeba czekać, aż kombinatorzy poukładają wszystko. Błędy skryptów sypią komunikatami. Błąd 406, to kwestia bezpieczeństwa, czy szyfrowania strony i tam takich.

Zapomniałeś dodać, że WP dodaje też kryptokoparki. :joy::joy::joy::joy:

Uważasz, że ciężkie skrypty, to koparki? Naciągane nazewnictwo. Posiedź na mapach google.
Na DP prawie połowa załadunku, to skrypty i ads google. WP, interia, onet - to samo, albo i gorzej, ale na DP wolno krzyczeć i bić kota :stuck_out_tongue_winking_eye:

Uważam, że kryptokoparki są zawarte w tym całym zestawie od WP :stuck_out_tongue:

Uważaj jak uważasz, ale prawda może być zgoła inna. A no, bo “wszyscy blokują reklamy” - to o jaki zysk chodzi?
Widać, że pakują ile kufer zmieści. Czasem jest z tego biegunka :stuck_out_tongue_winking_eye: Jaki w tym sens?
A jeśli to nie bajka, ale fakt, że nie widzi się reklam i nie oznacza to, że ich nie ma? Prasa i tłok reklam w przekazie podprogowym, to może być ładunek cięższy, niż koparka, ale na zasadzie odbioru takich przekazów działa system i WP działa? Teraz procesory są ponad 300 tysięcy szybsze od pierwszego procesora i nawet na jednordzeniowych procesorach były obliczane orbity, trajektorie kosmiczne itd.
Zwykłemu Kowalskiemu wystarczy kalkulator i to ten prostszy. A mamy maszynki miliard razy sprawniejsze i nasze procesory coś nieustannie obliczają, przetwarzają.

Teraz wiem, dlaczego kosmici mają otwarte japy i wytrzeszczone oczy. To taka choroba z naśmiewania się z ludzi, których zmysły widzą tylko 1% rzeczywistości, a czego nie widzą, tego nie pojmują.

CoinHive podobno było za ciężkie by przynosiło zyski.

Jak coinhive za ciężkie, to trzeba dowalić alternatywną kryptokoparkę. Proste. :joy::joy::joy: