"Portal" Problem z grą - biały ekran

Witam. Mam problem z grą “Portal”. Jak ją włączam pojawia mi się biały ekran z dźwiękiem… A jak jakimś cudem uda mi się wybrać się jakąś opcje tak samo… Ekran cały biały i tylko dźwięk… Pomóżcie mi… Acha mam oryginał…

Jaki sprzęt?? Możliwe, że rozdzielczość jest za wysoka bo chyba domyślnie jest 1280x960, więc jest to możliwe, że ekran nie obsługuje takiej rozdzielczości.

Amd Athlon 3000+ Ramu: 2gb Kingston Karta: Radeon 9550 256 mb, aa i nie zmienię Ci rozdzielczości bo nie mogę !!

Taliban , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Może być taka nazwa ?

Spróbuj zainstalować nowsze sterowniki, też tak często mam z grami tylko mi sie przytrafia czarny ekran ale gdy zaktualizuje sterowniki do wszystko jest ok.

No wiesz, dziwne że “CoD4” mi śmiga a “Portal” nie :stuck_out_tongue:

a z half-life 2 nie ma problemu ?

Nie ma… I z innymi grami na silniku source też… A najnowsze sterowniki nic nie dały…

Uruchom grę z parametrem: -dxlevel 80 lub -dxlevel 81 (prawy przycisk na grze i właściwości - w Steam). Możliwe, że gra uruchamia się w wersji DirectX 9, co sprawia problemy starszym kartą graficznym. Pokombinuj też z wymuszoną rozdzielczością: -width [pixels] -height [pixels], np. -width 800 -height 600.

Ok spróbuje…

Nic nadal to samo…

Witam! mam podobny problem tyle ze z Half life 2 episode two

Ale mi sie wlacza od razu z ustawieniem na directx 9.0 i nie moge obnizyc directa na nizszego w menu mam

geforca 5700 128mb i 512ram i strasznie tnie na tym ustawieniu. i gdy wlaczam gre z tymi ustawieniami

-dxlevel 80 albo 81 to wlasnie mam to samo co kolega wyzej czyli bialy ekran i tylko muzyka w menu jak temu zaradzic???