Portal super

Składam uszanowanko (nowy user forum)… długo szukałem i znalazłem

Przyznam szczerze, że przychodzę od konkurencji - u nich nie ma tylu ciekawych rzeczy na forum…

Portalik też niczego sobie - choć chyba największym konkurentem jest (kryptoreklama) amnezja.org??

Ale i tak bijecie ich forem na głowe…

tak 3mać

Witam kolegę!

Na sam początek proponuję zapoznać się z regulaminem, w którym jasno jest napisane aby nie zaśmiecać forum.

tutaj temacik dla nowych userów :mrgreen:

czytałem i wiem ale nie mogłem się powstrzymać :smiley:

Pozdrówka

A czemu On ma O postów ?? :roll: Jak napisał 2 !!

A jagbyś przeczytał regulamin to bys wiedział :roll:

Posty naliczane są tylko w działach technicznych - w innych nie.

amnezja.org tym się różni, że tam są tysięce programów, wersje beta, nakłaki, itd., itp. a na dobreprogramy są (jak sama nazwa mówi) DOBRE programy, tylk ote wybrane, sprawdzone. Co prawda czasmi czegoś brakuje, taki już jest Vortal DB :wink:

jednak vortal jest ciągle otwarty na nowe programy, zachwalane przez użytkowników i wyjątkowe w swojej klasie - vide “wojna” użytkowników z moderacji z administracją o umieszczenie nod’a 32 w vortalu przyniosła pozytywne rozpatrzenie prośby.

Aju zapewniam Cię że nie było żadnej wojny o NODa.

Po 15 minutach mojej rozmowy z Krogulcem i kilku testach na różnych sprzętach program został zamieszczony. Główne obiekcje Redakcji wynikały z wątpliwości co do aktualności wersji zamieszczonej na stronie producenta. Ale po zamieszczeniu uwagi:

Program znalazł się na łamach naszego vortalu.

Jest to dowodem no to, że redakcja otwarta jest na nowe propozycje oprogramowania, tyle że propozycje powinny być konkretne, poparte rozsądną argumentacją własnymi testami itp.

wojna została ujęta w cudzysłowie jako znak, iż rzeczywiście nie do końca tak było.

Należy jednak zwrócić uwagę, iż prosby o zamieszczenie noda w vortalu dp trwały już dość długo - to nie był jedyny topic (zainteresowani więdzą o którym mówie).

Ludzie zamieszczając linki do programu cały czas zadawali pytania “czemu go nie ma jeszcze w vortalu”.

Ale dyskusja na ten temat wydaje mi się zbędna - wszak najważniejsze jest to, iż administracja rozpatruje kazde prośby i nawet czasem je realizuje :wink:

Zgadza się ale nie było to spowodowane lekceważeniem userów ale kilkoma różnymi problemami związanymi z NODem - m.in. kwestia tej wersji testowej (która jest nieaktualna), dostępnością kilku różnych wersji programu (samych wersji testowych jest 3), itd. itd.

Dodam, że zgłoszeń propozycji najróżniejszych programów mamy całą masę, a niestety 99% z nich to… śmieci. Nagminne jest przede wszystkim zgłaszanie programów… które już są w umieszczone na łamach vortalu (!). Z kolei np. propozycje od polskich autorów to w większości kolejne programy do wystawiania faktur i kolejne programy do wyłączania komputera po zadanym czasie, które niczym nie różnią się od tych już wcześniej umieszczonych. Wiele zgłaszanych programów zawiera błędy czy wręcz nie działa. Samo przefiltrowanie tego to już masa pracy… Gdy dodam, że każdy program indywidualnie testujemy (co w pewnych przypadkach wymaga nie tylko czasu ale i odpowiednio przygotowanego środowiska) to pracy jest już ogrom :frowning:

Nie chcę nas tłumaczyć czy prosić o wyrozumiałość bo naszym zadaniem jest umieszczać, ciekawe, wartościowe, godne polecenia, po prostu DOBRE programy. Jeżeli brakuje w serwisie jakiejś naprawdę wartościowej pozycji to proszę nie tylko o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ale w szczególnych przypadkach wysłanie do nas maila, że jest taki a taki program, został zgłoszony i warto go umieścić. Nie gwarantuję, że po takim mailu na pewno program umieścimy ale dla każdego z nas, z redakcji, opinia userów forum jest bardzo ważna i na pewno takiej propozycji przyjrzymy się z większą uwagą. Dodam, że NOD jest tu przypadkiem skrajnym - wiele zaproponowanych przez Was programów już zamieściliśmy lub czekają w kolejce do opisania i zamieszczenia.

Dokładnie :stuck_out_tongue: