Porty USB(nietypowy temat)

(Haha) #1

witam.Sorry ze nie pisze w temacie ale nie mam gdzie tego umiescic ..

zakupile nowy sprzet do kompa.. i ma on wejsce USB. Mam w kopie 3 porty.. i do trzech portów podlaczone urzadzenia(mysz.Klawiatura i drukarka)Ale gdy podlacze 3 urzadzenia nie chodiz mi klawiatura a czasem myszka.Gdy odlacze 1 port (drukarke) jest wtedy okej wszystko chodzi tak jak dawniej.. nie wiem czym jest to przyczyna ale mzoe wy mi pomozecie.. !!

czy da sie zmienic Porty.?

(H@ker) #2

rudik77 możliwe ze jest za mało prądu dostarczanego jaki masz zasilacz i jakie masz jeszcze inne np. napędy kieszenie itp.

(Haha) #3

Witam.(przepraszam ze tak puzno ale nie wiedzialem gdzie ten temat przeniesli)

. mam 2 napwedy CD rom i nagrywarka nie wiem jaki mam zasilacz ale jak odlacze klawiature od USB i podlacze klawiarture do PS2 dziala wszytso okej.

(JNJN) #4

Zrób tak - przeinstaluj porty USB:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=55308

Sprawdź ustawienia myszy i klawiatury w biosie - odinstaluj i ponownie zainstaluj urządzenia:

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?p=202137#202137

Lub mało wydajne prądowo porty USB.

Słaby zasilacz.

(Haha) #5

Sprobowalem tak... mam zastepcza klawiatura z wejsciowka PS2 odlaczylem poprzednia klawiature od portu USB i podlaczylem drukarke i dzial wszytsko dobzre drukuje skanuje.. jest dobzre wydaje mi sie ze trzeba kupic przejsciowke do klawiatury i powinno byc okej.. co o tym sadzisz.??

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 22:59

tearz jak podlaczam do USB odtwarzacz MP3 to nie chce mi sie ladowac i myszka nie chce chodzic pomocy nie wiem co robic....

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 0:21

przeczytalem to co mi dales JNJN.. ludziska maja cos podobnego do mnie!! wszedlem w Bios iu ustawienia USB.. wedlug mnie jest wszytsko okej..

USB CONTROLLER/ENABLED

-USB KEYBORD SUPPORT/OS ( tylko ze mi nie chodiz klawiatura jak mam podlaczona drukarke)

-USB MOUSE SUPPORT/OS

nie wiem co jest.. wydaje mis ie ze jest cos z zasilaczem za malo pradu przewodzi..(czy mozna dokupic porty USB) chrzania mi sie uzradzenia najpierw drukarka potem klawiatura a teraz odtwarzacz Mp3..

nie wiem co mam robic dajcie mi znac a jak nie to bedzie trzeba to zglosic do serwisu komputerowego i zobaczymy co oni powiedza!!