Porty USB(nietypowy temat)

witam.Sorry ze nie pisze w temacie ale nie mam gdzie tego umiescic …

zakupile nowy sprzet do kompa… i ma on wejsce USB. Mam w kopie 3 porty… i do trzech portów podlaczone urzadzenia(mysz.Klawiatura i drukarka)Ale gdy podlacze 3 urzadzenia nie chodiz mi klawiatura a czasem myszka.Gdy odlacze 1 port (drukarke) jest wtedy okej wszystko chodzi tak jak dawniej… nie wiem czym jest to przyczyna ale mzoe wy mi pomozecie… !!

czy da sie zmienic Porty.?

rudik77 możliwe ze jest za mało prądu dostarczanego jaki masz zasilacz i jakie masz jeszcze inne np. napędy kieszenie itp.

Witam.(przepraszam ze tak puzno ale nie wiedzialem gdzie ten temat przeniesli)

. mam 2 napwedy CD rom i nagrywarka nie wiem jaki mam zasilacz ale jak odlacze klawiature od USB i podlacze klawiarture do PS2 dziala wszytso okej.

Zrób tak - przeinstaluj porty USB:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=55308

Sprawdź ustawienia myszy i klawiatury w biosie - odinstaluj i ponownie zainstaluj urządzenia:

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?p=202137#202137

Lub mało wydajne prądowo porty USB.

Słaby zasilacz.

Sprobowalem tak… mam zastepcza klawiatura z wejsciowka PS2 odlaczylem poprzednia klawiature od portu USB i podlaczylem drukarke i dzial wszytsko dobzre drukuje skanuje… jest dobzre wydaje mi sie ze trzeba kupic przejsciowke do klawiatury i powinno byc okej… co o tym sadzisz.??

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 22:59

tearz jak podlaczam do USB odtwarzacz MP3 to nie chce mi sie ladowac i myszka nie chce chodzic pomocy nie wiem co robic…

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 0:21

przeczytalem to co mi dales JNJN… ludziska maja cos podobnego do mnie!! wszedlem w Bios iu ustawienia USB… wedlug mnie jest wszytsko okej…

USB CONTROLLER/ENABLED

-USB KEYBORD SUPPORT/OS ( tylko ze mi nie chodiz klawiatura jak mam podlaczona drukarke)

-USB MOUSE SUPPORT/OS

nie wiem co jest… wydaje mis ie ze jest cos z zasilaczem za malo pradu przewodzi…(czy mozna dokupic porty USB) chrzania mi sie uzradzenia najpierw drukarka potem klawiatura a teraz odtwarzacz Mp3…

nie wiem co mam robic dajcie mi znac a jak nie to bedzie trzeba to zglosic do serwisu komputerowego i zobaczymy co oni powiedza!!