Porty w radiówce

Witam jak sprawdzić czy admin nie ogranicza przepustowości portów których używają p2p?? kolega ma neostrade udośtępnił mi pliki na dc++ i max prędkość 2Kb/s na kazdym innym programie to samo ;/ 5kb/s to max dodam że ze stron i ftp prędkość nie spada poniżej 50kb/s ;/ wiem że mam na 100% ograniczoną prękość lecz w umowie nie było nic o tym napisane ;/ poza tym jestem za natem o czym też nuie było w umowie czy jest możliwość wykłucić się z adminem żeby dał mi pełną przepsutowość portów??

jeśli tak nie było w umowie to dlaczego nie? :stuck_out_tongue:

To niech kolega postawi server Http lub Ftp wtedy bedziesz ssal od niego max. transferem :slight_smile:

Co do ograniczania to tak zwykle jest w jakichs sieciach, przykra ale czesta praktyka. Sam nie rozumiem czemu nie mozna dac klienta od gory jakiegos transferu niz stosowac takie zabiegi.

U mnie tak samo - ze stron stały transfer a jak dojdzie do emula to zero transferu, no moze 6 kb i lowID. dzwoniłem do gościa żeby mi przekierował porty - on że nie może pytam sie czemu nie ma odpowiedzi… mam pytanie - znacie jakies strony gdzie opisane jest jak zalozyc taką własną sieć radiową? jestem absolwentem szkoły informatycznej, jednak za sieci sie nie brałem, raczej za grafike i webmastering, harwaree. więc podsuńcie mi kilka linków odnośnie tworzenia sieci radiowych (jakieś kursy, opracowania i sklepy).thx