Porty

Od niedawna nie mogę dostać się na żaden serwer w grze MoH, wywala mnie, pokazuje, że mam high pingi itd. Przypuszczam, że mam jakiś ruch na kompie ale nie wiem jaki, wszystkie logi HijackThis i Silent Runners są czyste. Jest jakiś programik, którym mógłbym zobaczyć jakie porty mam otwarte ?

Proszę wybierz sobie STĄD scaner portów :stuck_out_tongue:

a no firewall np outpost

firewall tylko windowsowy ogniomorek, porty wszystkie filtrowane :confused: nie wiem już co moze byc tego przyczyną, a po formacie zawsze wszystko ok. A nie chce mi się robić formata i od nowa wszystko instalować :confused:

Dostałeś scanery do portów pokaża które sa otwarte :wink:

no właśnie wszystkie są stealth albo blocked

A jak wyłaczysz tego firewalla systemowego???

Windows Worms Doors Cleanera gdy zmieniasz znaczki z disable na enable co mówi? - użyj narzędzia

użyłem, zresetowało mi kompa, odcieło od neta włączyłem je i coś mówiło o porcie 135, że nie został zablokowany czy ćos w tym stylu. Odblokowałem te 3 porty, który zablokowałem i jestem z powrotem. Ale teraz tu bottuje mi sie 5 min.

Jak wyłączyłem firewalla sys to nie mam już stealt tylko closed prawie wszystkie, tylko 139 i 445 są stealth (filtrowane)

np z innej strony http://www.dslreports.com/scan :

a z włączonym firewallem:

Złączono Posta : 05.02.2006 (Nie) 10:41

Taa dziękuje za pomoc :? , teraz to mam takie errory, że szkoda gadać. Juz sam sobie poradze.