PORUSZAJACY SIE KURSOR / dziwne

Witam. Czy ktos moze wie co sie dzieje z moim komputerem! od jakiegos czasu kursor sam czasami (w lewo i do gory) porusza mi sie po ekranie! (myszka jest nieruchomo). Sprawdzalem kompa pod wzgledem wirusow, trojanow, netbusa i innych podobnych ale jest ok!! Formatowanie dysku i reinstalacja tez nic nie pomogla (WIN XP SP2 ) Moze ktos wie jak temu zaradzic lub powie mi co to wogole znaczy!

Tu był podobny problem

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=14496

Wymieniony wątek w skrócie: jak masz mysz optyczną i nierówną lub odblaskową powierzchnię, to tak się właśnie dzieje.

ja mialem kiedys taki problem z wieloma myszkami A4tech’a (wymieniali mi je w sklepie). po prostu szok!! :o na 3 kompach (winXP na kazdym) kursor zawsze, dokladnie jak kolega mowil, latal sobie w lewo i w gore. a myszki poszly na smietnik - nie byly optyczne.

PS

teraz uzywam jakiejs polskiej myszki (firma Apollo, mysz za 20zl, optyczna) i jestem zadowolony :smiley:

Dobre, bo Polskie :smiley: :smiley:

Dokladnie jak kolega mowi!! mam zwykla (kulkowa) myszke firmy “A4 tech” i juz wiem co z nia zrobie :-D!! w kazdym badz razie bedzie daleko latac!! DZIEKI ZA POMOC!!

Przeinstaluj sterowniki od myszy :slight_smile:

Cześć! Mam podobny problem i wcześniej o nim pisałem na forum. Po sprawdzeniu przez moderatorów (dzięki im za to) mój LOG okazał się czysty. Przeinstalowałem sterownik, który pobrałem ze strony producenta. I… niestety dalej dzieje się tak samo. Nadmienię, że również mam kulkową myszkę A4Tech. Całkiem możliwe, że to wina produktu.

Masz system XP z SP2 podobne te stery likwidują problem.

http://www.a4tech.com/en/download2.asp?CID=5

Jak nic to tak ma być,albo zmień mysz,jak masz mysz USB,użyj przejściówki USB/PS2 i podłącz do PS2.

W biosie zobacz i włącz dany typ myszy USB lub PS2.

Odinstaluj wszystkie programy co mysz i odinstaluj wszystkie myszy w menadzerże urządzeń.wyłącz kompa i podłącz właściwą mysz,start i niech komp zainstaluje systemowe i zobacz