Porysowana obudowa aparatu. Czym usunąć?

Witam.

Pechowy dzień… aparatem zahaczyłem o drogę, i w rogu obudowy mam drobne zarysowania. Chciałbym to choć trochę zniwelować bądź usunąć całkowicie.

Czy polecacie jakiś środek na tego typu zarysowania?

Pozdrawiam.

po tym zdaniu trudno powiedzieć, a więc czekamy na odpowiedź… 8)

Faktycznie, przepraszam. To przez roztargnienie.

Tak, chodzi o aparat cyfrowy. Konkretnie Canon A530.

zobacz (może coś to Ci pomoże):

84&search_type=1&description=1&exclude=&location_radio=1&selecte

d_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0∨

der=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7’>http://allegro.pl/search.php?string=pasta+do+zarysowa�%

84&search_type=1&description=1&exclude=&location_radio=1&selecte

d_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0∨

der=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

jakakolwiek pasta polerska tylko zniszczy jeszcze bardziej obudowę, całkowicie zetrze z niej połysk

matfeusz , dzieki za rozjechanie forum … :roll:

jeśli drobne to czemu chcesz się tego pozbywać? bo aparat przestanie być tak ładny i nieskazitelny i nie można będzie wtedy się nim pochwalić przed innymi jako supersprzętem? to tylko obudowa, aparat Ci się nie rozpadnie od zarysowania, daj sobie spokój… jeśli sprzęty mają ryski i zatarcia to przynajmniej widać, że ktoś ich uzywa…

dzięki, :stuck_out_tongue: strasznie długi link - nawet tego wcześniej nie zobaczyłem… :wink:

Ten aparat jest do kitu też go mam za łatwo powstają rysy na obudowie chociaż zdjęcia ładne

Nie mówiłem tego, ale chcę się uchronić przed złem rodziców.

A czy Musisz się przyznawać do Tego ?? , nie używasz to połóż i Luzik , Jak rodzice spytają czemu to tak jest to powiedz ,że nie wiesz i tyle… : / przecież cie nieoskarżą o zwykłą ryske na aparacie… Pozdrawiam h3. :mrgreen:

Właściwie to - macie rację, chyba przesadzam. :slight_smile:

Zakończmy temat.