Porządny Gamepad za ok. 100 zł


(Furman005) #1

Witam,

Poszukuję porządnego gamepada za ok. 100 zł. Nie jestem przekonany do technologii bezprzewodowej, bo wiąże się to z wymianą baterii. Niestety nie wiem na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie takieo urządzenia, więc liczę na waszą pomoc.


(Gargamel Pce) #2

Polecam produkt Logitecha http://allegro.pl/okazja-logitech-gamep ... 69573.html (model bez wibracji) lub http://allegro.pl/pad-logitech-f510-gam ... 47372.html (z wibracjami).

Pozdrawiam

PS - osobiście korzystam z tego drugiego.


(sla17) #3

A może pad od xboxa 360? Moim zdaniem nie ma sobie równych, trzyma się bardzo wygodnie, bardzo wygodnie się na nim gra - zdecydowanie wart uwagi.


(LonngerM) #4

Też jestem za padem do xboxa 360:) Sam takiego mam i zero problemów z konfiguracją. Nie znalazła się gra, która by nie obsługiwała tego pada:)


(igrek) #5

Mam Logitecha F310, cenowo źle nie jest, ale po kilku miesiącach użytkowania, proponował bym ci jednak pada od x klocka tak jak koledzy mówią, Logitecha mam od września tamtego roku, w tym czasie był już raz na gwarancji bo i się guzik zapadł, i krzyżak się zrobił mniej precyzyjny (zależy jak kto używa), samo wykonanie jest w porządku, nic nie trzeszczy, lekko miło i przyjemnie się instaluje itd.


(Jas162) #6

Dokładnie pad od xbox' a 360. Sam posiadam 2 bezprzewodowe i na akumulatorkach wytrzymują ok. 30-40 godzin ciągłego grania.


(sla17) #7

10h? Mało coś, z tego co czytam na internecie to ludziom dłużej trzyma


(Łukash) #8

Mi baterie w bezprzewodowym do x3600, trzymają +/- 30h. Również moim zdaniem ten pad jest najlepszy. Na allegro można trafić przewodową używkę w limicie cenowym np klik ,a że pady są dobrej jakości i są naprawdę dobrze wykonane ,używkę można brać.


(LonngerM) #9

Jeśli chodzi o czas trzymania baterii... to moje trzymają około 40h tylko, że takie lepsiejsze:P


(Furman005) #10

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy pad od x boxa to to samo, co pad x box for windows??


(Łukash) #11

Pad przewodowy jest na USB i śmiga na x360 i PC ,do bezprzewodowego trzeba kupić Wirless Receiver - koszt najtańszej dobrej podróbki to ok 50zł


(Jas162) #12

Masz rację. Strzeliłem gafę #-o

Niekoniecznie. Tu: http://allegro.pl/microsoft-xbox-360-wireless-xbox360-usb-konsol-pc-i2317611652.html jest pad wraz z odbiornikiem pod USB. Do jednego odbiornika mogą być podłączone max 4 pady. No chyba, że ktoś pady posiada a takowego odbiornika nie.


(Łukash) #13

jasiu87 , mi chodziło o przewodowego pada :wink: ,podejrzewam że Kilerek , też miał ten na myśli. Jeśli chodzi o bezprzewodowe ,to jest tak jak piszesz , z tym że nie które pady są sprzedawane bez odbiornika a nie które razem z nim to już zależy ,odbiornik- Windows Receiver, jest do dokupienia osobno.