Porzadny hosting ? cal.pl / iq.pl / twojhost.net

(Gucio2006) #1

Witam Serdecznie!

Szukam porzadnego hostingu jestem jak narazie zainteresowany tymi 3 ofertami jednak jesli ktos moglby mi podpowiedziec bylbym wdzieczny szukam hostingu bezawaryjnego !.... no max 1 - 5 min na 2 tygodnie .

Prosze o opinie.

Jak narazie ciekawe oferty to :

iq.pl

cal.pl

twojhost.net

Prosze o podpowiedz.

(Dzg) #2

ja korzystam z linuxpl.com i nie narzekam

(przemopk) #3

mój typ to alte.pl duża pojemność i transfer,umiarkowany koszt. Na ich serwerach mamy firmową domenę już 2 lata i zero problemów :slight_smile:

(Skr3czu) #4

Nazwa.pl i Home.pl :wink:

(Asty1988) #5

http://8p.pl

super sprawa - profesjonalny hosting, cpanel, żadnych ograniczeń no.. poza 1... 200 mega 35 zł/rok ...

update: oj... drobna zmiana... teraz ma 500 mega, i kosztuje 29/rok

A jeśli chcesz coś naprawdę super,(na polską kieszeń) to polecam

http://www.site5.com/

750Gb miejsca, 7,5 TB transferu, 7.5$/miesiac

(L337 Crew) #6

nazwa.pl - zasłużony lider polskiego rynku.

Strona jest dostępna przez cały czas, nie ma żadnych problemów i można spać spokojnie.

Niestety za solidność się płaci, ale prowadząc większą stronę - zwraca się.

(Wojsmol) #7

L337 Crew popieram poza jednym wyjątkiem joomla nie do końca działa na icg serwerach. Dokładnie chodzi o standardową translacje linków. Odnośnie stabilności to w ciągu 4 miesięcy mieli jeden w miarę duzy bo trwający 45 minut pad serwerów.

(L337 Crew) #8

wojsmol - mówisz tu o mod rewrite?

Bo każda konfiguracja serwera jest inna.

Ja z początku musiałem dodać

po przeróbkach mojego CMS'a już nie używam tego.

W każdym wypadku (złe działanie skryptu) nie może być spowodowane BŁĘDAMI NA SERWERZE, tylko ów skryptu 8)

Jednak kontakt z adminem jest rewelacyjny i zawsze uzyskuję taką odpowiedź, na jaką liczę.

Odnośnie tej przerwy w działaniu - masz na myśli problemy z firewallem?

W późnych godzinach wieczornych wysadziło im zaporę :lol: (oczywiście reakcja była odpowiednia i nie ma co rozpamiętywać).

Mam u nich serwer również 4 miesiące i jestem zadowolony - brakuje mi jedynie tego ftp ze wskazaniem na katalogi :x

pozdrawiam serdecznie.