Pośba o ocenę zestawu komputerowego za 3500zł do gier

(Pawelfpl) #1

Witam, planuję zakup nowego komputera i prosiłbym o sprawdzenie zestawu, który wybrałem. Głównie czy wszystkie części są kompatybilne :P. (nie planuje nic podkręcać)

• Płyta ASRock H97 PRO4 H97 LGA1150

(mrFreeze) #2

Zasilacz weź np. XFX

Jak nie masz więcej kasy nie kupuj SSD a weź GTX970

(Atronics) #3

jeśli chodzi o Twój zestaw to wszystko jest kompatybilne , natomiast ja jeszcze podam tak

razem z usługą montażu za 1 zł

usługa złożenia komputera za złotówkę i wysyłka gratis - co trzeba zrobić:

Umieść w koszyku usługę złożenia zestawu komputerowego razem z podzespołami

W koszyku z zamówieniem w polu "Wpisz kod promocyjny" dodaj: W3FHN58JFW kliknij wyślij

Koszty wysyłki i cena usługi składania komputera zostaną zmienione automatycznie

ewentualnie ta płyta jak chcesz ją bardzo

ten mocniejszy procesor  niewiele zmieni względem tego z mojego zestawu

(Pawelfpl) #4

Atronics jakbym wybrał Twój zestaw i po nowym roku SSD dokupił to nie będzie problemów z podłączeniem? co do płyty to nie wiem, nie znam się aż tak dobrze, jak niema różnicy to wezme tańszą :slight_smile:

(Atronics) #5

bez problemu podłączysz dysk SSD zarówno do tej tańszej jak i tej droższej :slight_smile:

(Agatonster) #6

Choclik

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Pawelfpl) #7

Okej edytowałem tytuł, może być taki? raczej w pełni opisuje zawartość tematu :slight_smile: jeszcze jedno pytanko odnośnie SSD, jak jest z ich wytrzymałością? jedni piszą, że więszka niż zwykłych dysków, a inni, że mniejsza. Zakładam, że jak nie mają ruchomych części to żyja dłużej

(Atronics) #8

zależy od częstego zapisywania,usuwania ale ogólnie niema się czym martwić są trwałe

z SSD wybierz sobie

chyba,że chcesz pojemniejszy :slight_smile: