Poseł Nowak /Samoobrona/

Najczęściej pokazywany link w TVP :hahaha:

:arrow: http://www.raportnowaka.pl

Polecam kliknąć na “Sukcesy Nowaka” :lol:

Nie każdy osiąga sukcesy :lol:

mnie się spodobał link o głodówce - dobrze mu wyjdzie taka głodówka :twisted:

to mozna zapisac na konto sukcesow :smiley: :smiley:

A jeśli nie wyjdzie to zamienią “Sukcesy Nowaka” na “Porażki” :lol:

Ale mu się narobiło sukcesów, szczególnie po wczorajszym :wink:

http://www.raportnowaka.com/news.php?typ=sukcesy&id=29

Nie ma to jak wiara w elektorat: :lol:

jak dla mnie to pic :confused: jak on gloduje tyle, to ja jestem swiety chyba :confused:

Jak w TV zobaczył swoje sukcesy to postanowił zacząć działać przed wyborami. :smiley:

Już widzę jak ktokolwiek po 150 dniach głodowania będzie wyglądał jak okaz zdrowia i nawet nie miał podkrążonych oczu. Ten poseł Nowak musi być nadczłowiekiem.

Diabeł tkwi w szczegółach :slight_smile: Wszystko jasne. Głodówka tak, ale TYLKO na terenie Sejmu :lol:

poseł Nowak to odważny gość :lol: haka ma na każdego o każdym wszystko wie… sam jest pewnie czysty jak łza :smiley: wy się śmiejcie z posła Nowaka ;]

tyle dobrego dla Polski zrobił :x

Raczej straty dla całego społeczeństwa :arrow: wygniecie tylko to miejsce koło mównicy sejmowej a naprowione to będzie na koszt podatników :hahaha:

Bana mu na IP :glupek2:

Moja władza wykonawcza nie sięga aż tak daleko, więc musisz zgłosić swój wniosek do Marszałka Sejmu.

:smiley:

od tej glodowki pewnie juz mózgu nie ma :x albo jak mowi pewna regółka organy nieuzywane zanikają… yyyyyyyyyyyyyyhczyżby w sejmie zabraklo szarych komórek u posłów :roll:

Koleś ma teraz straszny dylemat. Bo ta cała akcją ze staniem przy mównicy sejmowej to oczywista próba pokazania się przed wyborami, trzeba być rozpoznawanym z nazwiska gdy trzeba będzie kogoś skreślić na liście.

Była szansa na przyspieszone wybory, więc trzeba było szybko akcję przeprowadzić, a tu pech chciał i lewica przegłosowała wybory na jesień. I teraz co, zejść z mównicy i poczekać do jesieni (no ale to byłoby kiepskie posunięcie), czy dalej prowadzić tą “głodówkę”, no ale tyle miesięcy to już nawet poseł nowak bez jedzenia nie wytrzyma. Choć z drugiej strony jak już tyle wytrzymał…

Dla tych, którzy nie kojarzą Nowaka :wink: :

nowak6tu.jpg

Poseł Nowak na prezydenta - On jest nieśmiertelny. Powinni go wpisać do księgi rekordów. Ponad 100 dni na głodzie to jeszcze nikt nie przeżył :o

Mam problem: jak oglądam obrady Sejmu to coś mi się z telewizorem dzieje. Mianowicie, po kilku sekundach sam sie przełącza na inny kanał. Podejrzewam, że jest uczulony na głupoty. :smiley: :smiley: :lol: