Posiłki w pracy - siłownia

Witam. Mam mały problem z odżywianiem w pracy. Od 3 lat chodze na siłownie z pewnymi już sukcesami :stuck_out_tongue: Od niedawna zacząłem pracować od 9 do 17. W pracy mam TYLKO JEDNĄ PRZERWE ! =/ 30 minutową. Jak wiadomo aby nabierać masy trzeba jeść i to sporo. Podczas tej 30 min przerwy moge opierniczyć coś konkretnego ( coś jak obiad itp ) ale potrzebuję jeszcze jeść w czasie pracy. Od jutra będę drał odżywki białkowe i węglowodany ale wiadomo , że to nie załatwi do końca mojego problemu. Co jeszcze moge jeść ? Chodzi mi min o produkty które moge zrobić sobie w kubku . Co polecacie bo nie moge znaleść konkretnej odp na mój problem na stronach kulturystycznych. Poleciacie wszelkiego rodzaju kisiele z paczki , gorące kubki itp ? Nie chodzi mi tutaj o jedzenie tego co godzine ale podczas pracy tak ze 2 może 3 razy ???

Zupki chińskie.

w kubku są jakieś makaronki ale nazwy nie pamiętam :confused:

Łosoś wędzony.

Jakieś produkty, typu “Danie w 5 minut” czy coś takiego. Idź do marketu i popatrz. Dużo jest takich. Albo serki jak Danio. No i jeśli masz czas żeby zjeść kubek makaronu to bułkę z wędliną lub serem też byś zdążył…

Albo jak napisał kolega przede mną różnego rodzaju wędzone mięsa. Są takie pakowane próżniowo w folię, wystarczy odpakować i parę minut na zjedzenie. Smaczne i kaloryczne, a to to chyba chodzi, nie :stuck_out_tongue:

A ryba do tego jest najlepsza.

Bardzo dużo białka.

PS. matteusz015 , ryba to nie mięso :stuck_out_tongue:

Chodzi właśnie o to , że nie mam możliwości jeść bułek mięsa ryb itp . Mam tylko jedną przerwę na której mogę jeść normalnie a podczas pracy moge co najwyżej ściemniać , że pije wode a w kubku będzie kisiel albo coś w tym stylu :slight_smile: o to mi chodzi :smiley: Coś prostego co można wsypać do kubka ( plasikowego białego , żeby było jeszcze trudniej xD )

Sok pomarańczowy - musisz wytrzymać bez jedzenia

Jeżeli już zaczynasz brać odżywki to kup sobie tez aminokwasy i HMB,to w 50% zalatwi twój problem z posiłkamy. Poczytaj o nich sobie w necie to będziesz wiedział dlaczego ci to proponuje.Jeżeli masz dużo kasy to możesz też sobie kupić coś takiego jak batony wysoko białkowe i mają też dużo węglowodanów.Możesz jeść je sobie spokojnie w pracy, prawdopodobnie będą też tam gzie kupywałeś odżywki. Jeżeli nie to pozostają ci zupki.

Odżywki juz mam i je będę pił w pracy : Mam Gainera + w nim jest troche Kreatyny do tego Białko 91% od Hi-Techa + HMB 120 Mega Kapsułek ( czyli na pełny miesiąc ) Na suplementach się znam jak już mówilem pewne doświadczenie mam , chciałem się tylko spytać o te ■■■■…ne kubki gorące czy to czasem nie wyjdzie mi na gorsze i bruch nie urośnie :smiley:

Tak naprawdę to te zupki nie mają żadnych właściwości odżywczych oprócz węglowodanów i konserwantów.Po.pytaj się może o te batony co ci pisałem masz tu nazwę jednego z nich co jadłem OLIMP MATRYX pro.Ja bym raczej unikał tych zupek,lepiej już jogurty.

Przez Ciebie dostalem warna . Idz Ty w … :smiley:

No dobra. Ale jak macie ochotę na coś ciepłego to co jecie?

http://www.fiteligent.pl/ - poszukaj informacji na tej stronie, może coś cię zainteresuje odnośnie diety

Ja na mase jem pączki i inne pieczywo.

Cały dzień na kanapkach faktycznie ciężko jest wysiedzieć. Szczególnie jeśli z rana nie zje się śniadania ( co w ostatnim czasie niestety ale zdarza mi się dość często z racji tego, że zimą chce mi się stać i z rana czesto ucinam sobie dłuższe drzemki. Aby potem w panice wstać i biec do roboty aby sie nie spóźnić).
Niestety , ale nie mam możliwości aby w budynku pracy kupić sobie jakąś bułkę czy kanapkę ( jest to niewielka firma tak wiec nikt do nas nie przychodzi).
Ostatnio lubię trzymać sobie w zapasie takie danie z makaronem japońskim: http://www.oyakata.com.pl/produkty/japonskie-dania/japonski-kurczak-teriyaki