Postanowienia WAKACYJE :)

No więc pomijając rozpoczęcie powtórki materiału na maturę (w nast. roku piszę :frowning: ) będzie to dokończenie przerabiania książek o C++ i C# bo ostatnio to coś mi się nie chciało, i mam małe zaległości, więc mam nadzieję że pomimo upałów będę miał ochotę na zerknięcie do nich :))

A jak dorwę się jakiejś roboty, to chciałbym uzbierać (chociaż trochę) na notebooka, bo przy PC mi źle w jednym miejscu :))

przypakować, i w ogóle image zmienić :stuck_out_tongue:

Moje postanowienie:

Uczyć się nadal PHP, tyle że więcej!!

musisz mi przeslac foto przed i po xD

Złączono Posta : 21.06.2007 (Czw) 21:34

3mam kciuki aby się Wam udało te postanowienia zrealizować ;*

Odpocząć od szkoły… :wink:

Tak jest… siłownia, siłownia i jeszcze raz siłownia. Musze sie sprężyc i pakować. Pakuje już długo, ale w trakcie roku szkolnego nie ma za bardzo czasu.

Udoskonalić swoje mięśnie :faja: (34 cm bic :wink: ) - obecny stan :smiley:

moje postanowienia zaj***biscie sie nudzic :P:P nie moge pić bo mam 16 lat :P:P siłka nie dla mnie bo po co :P? zarabiać nie mam gdzie wiec wyjebka :stuck_out_tongue: może sie naucze kręcić na głowie :P:P albo napisze jakieś teksty i naucze sie robić podkłady na jakimś programiku :stuck_out_tongue: ogólnie to nie mam co robić we wakacje…

przemo86 przyjeżdzaj do mnie ;;D zrobię Ci takie atrakcje, że wakacji na długo nie zapomnisz ;D

ja to cały miesiąc nad morzem, a później ze znajomymi rowerek i spacery :smiley: :smiley:

A ja chce się przez wakacje wyspać i to wszystko :smiley:

No cóż. Uzbieranie trochę grosiwa i pod koniec Wakacji po obniżce cen Core2duo zainwestować jakieś 1500-1700 zeta w kompa :slight_smile:

Ja też :smiley:

Poza tym:

a dokładniej dużo jeździć na rowerze ;]

A no i jeszcze plaża :smiley:

Podróże: Kwidzyn, Hel, Wilczy Szaniec i Mamerki.

Częściej będę odwiedzał pobliski park i rzekę a kolega bo siedzi teraz ze mną postanowił ze wyjedzie wiec w te wakacje będzie sie wiele działo

Ja sobie postanowiłem że złożę nowy rower w te wakacje :slight_smile:

Uda się … :mrgreen:

ja jak zawsze dużo będe jeździł na rowerze

oczywiście pogram w noge z kumplami

troche pewnie na kompie pogram

i może tak jak rok temu założymy taką mini myjnie z kolegami i będziemy zarabiać :stuck_out_tongue:

Plan na najbliższe dwa miechy :mrgreen:

rano basen,po południu skatepark,w nocy komp

Ogólnie to chciałbym troche kilogramów zrzucić,wyrobić sobie karte pływacką.Ważne aby rower jeszcze wytrzymał te wakacje,deska żeby sie nie połamała i aby były pieniądze na basen :wink:

wazyc z 80kg, podpompowac na siłce,odbebnic 9 miechów w woju ;] to dopiero wakacje :]

uuuuuuuuuu widzę że temacik się rozkręca :mrgreen: :mrgreen:

Ja się jeszcze wtrącę :slight_smile:

Muszę się jeszcze zapisać na tenisa ziemskiego :smiley: , bo fajny jest 8)

PS JA JUŻ MAM WAKACJE :slight_smile: , właśnie przeszedłem z szkoły , i 2 miechy LABY :lol: :lol:

no nie, tylko na obozie też trza, w domku to się da ale tam to ciężej jest :stuck_out_tongue:

Tylko wszyscy kozaczą, że będą biegać, ćwiczyć, a któryż to dotrzyma słowa?

Ja dotrzymam na pewno, bo to nie pierwszy rok już kiedy będę wstawał o 6 rano, aby pobiegać, ani nie pierwszy, w którym na basen po 3 razy w tygodniu będę chodził, czy na rowerze po kilkaset km tygodniowo przejechać.

Bo tak trzeba, muszę rehabilitacyjnie, a wyniki na 99% będą na skalę wojewódzką. ;]